Jump to content
imas

Vird-i Settâr Duası

Recommended Posts

Guest YEGAN
Sevgili traylor guzel kardesim

allah kimseyi caresiz umutsuz birakmasin

cok gencsin bu kadar uzulme ne firsatlar cikacaktir onune

unutmaki sinav dunyasindayiz rabbim yardim etsin sana bir cikis yolu gostersin

lutfen uzulme

aminn cok güzel sölemişsin nurlan katılıorum sana...traylor sende unutma karanlın en kuytusunda kaldında anlarsın güneşin kıymetini o gün geldinde anlıcaksın bu kadar harab etmemelisin kendini selametle..

traylor bir kaç ay önce yaklaşık iki senedir aynen senin gibiydim.üzülüp duruyodum .üzüldüğüm kişiyse başkasıyla gününü gün ediyodu.şimdi çapalama yaparak o kişiye olan sevgimi bitirdim kafamda.herşey sana bağlı eğer sürekli güzel hatıraları düşünürsen unutamazsın ama kötü özelliklerini ön plana çıkarırsan oh iiki ayrılmışız diceksin 21 gün sonra.

Guest AtLaSsS

yanı konuyla alakasız farkındayım aa fıkrımı beyan etmeden duramdım burada cok buyuk bı dua var dıer dulardada ole ama duanın yanında bı popo cok sacma deılmı ıyı reklam ama en azından asagı ceksenın daha ıyı olmazmı ?

teşekkürler paylaşım için

Guest Lolita_85

bu dua bende bağımlılık yaptı nedenini bilmiyorum..Ben düzenli hiç bişeyi idame ettiremem açıkcası ama bu duayı her gün okuyorum artık...neticede ne gördün derseniz bende bekliyorum :) emeğinize sağlık

bu dua bende bağımlılık yaptı nedenini bilmiyorum..Ben düzenli hiç bişeyi idame ettiremem açıkcası ama bu duayı her gün okuyorum artık...neticede ne gördün derseniz bende bekliyorum :) emeğinize sağlık

hayırlısıs olsun bakalım

Guest dreamdidem

bende okudum yarım saatimi aldı ama

Guest aDoRaBeLLa

emegınıze saglık

guzel paylasım

yanı konuyla alakasız farkındayım aa fıkrımı beyan etmeden duramdım burada cok buyuk bı dua var dıer dulardada ole ama duanın yanında bı popo cok sacma deılmı ıyı reklam ama en azından asagı ceksenın daha ıyı olmazmı ?

katılıyorum site yonetimi daha dikkatli olmali...