Jump to content
  • 0
lunaticman

Acil Yardım Edin.Bu Bir Liselinin Yardım Çağrısıdır

Question

Merhaba arkadaşlar.

Yarın okulda çok iğrenç dersler var.

Ben evde kalmak istiyorum ama annem hasta numaralarını yemiyor.

Benim yarına kadar gerçekten hasta olmam lazım.

Tebeşir tozu numarası dışında bildiğiniz hasta olma yöntemleri varsa yazarmısınız?

29 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Edebiyat'ın nesi kötü kimya bilmemde ...gün gelir yaptıklarına hayıflanacağına eminim..kimse akıl vermesin bence..yazık bence şu haline..

• Like 1

• 0
Guest *sibay*

o gunlere geri donebilsem keske ben uykusuz kalmaya senin o cok berbat dedigin derslere kosa kosa gitmeye ragziyim..bu gunlerini coook aricaksin kiymetini bil :)

• 0

Şuan anlamıyorsunuz belki ama ilerde çok pişman olursunuz.

geleceğiniz için okulu aksatmamalısınız,sevmesenizde zorlamalasınız kendinizi..

ilerde bu derslerden sorular karşınıza çıkınca gitmediğiniz ve dersleri öğrenmediğiniz için çok pişman olursunuz.

Gayret edin ve zorlada olsa derslere girin..

• Like 1

• 0

Sen büyüklerini dinleme okulu kır ama şimdi değil, bahar gelince öğleden sonraları yarım gün yarım gün harca öyle çok güzel oluyor :D şimdi bitirirsen hakkını o sıcaklarda mal gibi sınıfta oturmak zorunda kalıyorsun abi sözü dinle sen baharda as okulı ;)

• 0

beni örnek alma sakın sadece aklıma geldi paylaşım istedim ,orta okuldayız ders fen bilgisi, hoca sinir bozucu bir şekilde her ders sözlü yapardı özel söyle , özel derse kalk, özel fikrin ne , özel dinliyormusun kabus gibiydi dersten soğumuştum psikolojik rahatsızlanırdım artık ,girmedim derslerine uzun süre ,ara sıra kaçamazdım sitem ederdi , nedense bir tek fen dersinde hastalanır sonraki derslerde özel sırasında oluyor derdi , buradan soruyorum kendisine neden acaba ????? dersten nasıl geçtim hatırlamıyorum , aynı hoca lisede en sevdiğim hoca oldu bende onun en sevdiği öğrencilerden oldum ,bu savaşın sebebi sonradan anlaşıldı ,okulda ablama gıcıkmış ablam ne yaptıysa artık aile boyu intikam aldı sagolsun acısı da en çok benden çıktı ,iyiki devamsızlıktan kalmamışım, şimdi olsa kesinlikle kaçırmazdım .

• 0

hehe derste başarılı olmak için dua yardım isteyenleri gördüm de böyle bir şeyi ilk defa görüyorum..

evet eğitim sistemi berbat olabilir, evet dersler manasız geliyor olabilir ve evet kendini öğretmen sanan şahsiyetler bulunuyor olabilir..

Ama köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksiniz.. Kusura bakmayın.. Öyle böyle katlanmak durumundasınız. Ben de üniversiteye hazırlanıyorum ama manasız dersler ile uğraşmak durumundayım ve 1 ay kaldığı halde hala afedersiniz deyim yerinde ise köpek gibi okula gidiyorum, ders çalışıyorum.. bu işler böyle ne yazık ki...

• 0

kac yasindasin bilmiyorum ama koskoca tahsil hayati bu gibi sacmaliklarla basariyla tamamlanib bitermi??? sen anani babani ikna etde iysimi okuldan kaydini aldir zaten bu kafaylada mezun olurmusun bilemem! hayat bu malesef haksizliklarla dolu... okumak istemiyeni zorla okutmaya calisirlar, okumak isteyenide bu kiz ya anarshist olur veya bir hans´a kacar diyerek, hak kazandigi en seckin üniversiteden alib mahalle arasi liselerden mezun edib sus otur diye ikaz ederler...cok sahit oldum cok! ah kardesim bilsenki nelerler kaciriyorsun! :no:

• 0
Guest nnic

sütlü kola iç ishal yapıyor..denenmiştir:D