Jump to content
Sign in to follow this  
EZEL

Evli Erkekle Bir Daha Asla!

Recommended Posts

Ünlü manken Ece Gürsel, aşk hayatında yaşadıklarını ve hayal kırıklıklarını tüm gerçekliğiyle paylaştı.

Podyumlardan sahnelere transfer olan Ece Gürsel, Cıne5 ekranlarında Yasemin Bozkurt'un sunduğu "Bir Demet Yasemin"de aşk hayatında yaşadıklarını ve hayal kırıklıklarını tüm gerçekliğiyle paylaştı.

Bir daha asla evli bir erkekle birlikte olmam!

bfd_d135d-1.jpg

Güzelliğiyle podyumlardan sonra sahnelerde de boy gösteren Ece Gürsel, Yasemin Bozkurt'un aşk hayatı ile ilgili sorularına samimiyetle cevap verdi. Aşk hayatında güvenin çok önemli olduğunu söyleyen Gürsel, şu anda kalbinde aşkını verebileceği biri olmadığını itiraf etti.

Yasemin Bozkurt'un "Evli bir erkekle birlikte oldun mu?" sorusunu da "evet birlikte oldum" diyerek cevaplandıran, müzisyen İsmail Tunçbilek' le yaşadığı aşkla magazin gündeminde çok konuşulan Ece Gürsel, sevgilisinden ayrıldıktan sonra " evli erkeklerle birliktelik yaşamaya tövbe etmiş.

Yaşadıklarını düşününce kağıt üstünde bile olsa, evli bir erkekle birliktelik yaşamanın yanlış olduğunu düşünen Ece Gürsel, bu konuda bir daha hata yapmak istemiyor. Evliliğe de sıcak bakmayan ünlü manken, bir erkekle uzun yıllar birlikte olmanın çok zor olduğunu, bundan sonra sadece çocuk yapmaya karar verirse evlenebileceğini de sözlerine ekledi.

• Like 1

hata olduğunu anlamaları için illaki tecrübe etmelerimi gerekiyor acaba birliktelik kurmadan da bunun yanlış bir şey olduğunu anlayamıyorlar mı?

konu yine çok tartışılacak. hatta buradan herkes bu kadını kötü kadın ilan edecek. daha önceki evli erkeklerle birlikte olma konularına yazdığım gibi kimse yazmadan tekrar yazayım. bu işi yapan yapmayandan daha çok karalıyor nedense. kimse de ben yaptım demiyor. günah keçisi oluyor konudaki şahıslar. heee ben şahsen mandagül olarak oldum mu olmadım. ona göre yorum yapın. kendinizi eleştirmiş oluyorsunuz çünkü..... ;)

birde şu ece gürselin saçları beni bitiriyor o ne öyle yaaa insan bi şekil verir totoşa kadar pırasa gibi saçlar göz zevkimi bozuyorsun ece! :D

Ne demiş atalarımız. Evliye meyil etme eve gider unutur.

evden çıkınca da evi unutur ama bu durumda eşitlenmiş olmaz mı??:P:derisive:

;)

birde şu ece gürselin saçları beni bitiriyor o ne öyle yaaa insan bi şekil verir totoşa kadar pırasa gibi saçlar göz zevkimi bozuyorsun ece! :D

düz uzun saç güzeldir ben çok severim :) ama upuzun bi yüzü olduğu için ona yakışmıyor.

Guest blöf

Ben evli kadınlarla ilişki yaşamayı seviyorum...

Ben evli kadınlarla ilişki yaşamayı seviyorum...

o zaman sende evli erkeklerle "asla" diyosun yani :rofl::P

Guest blöf

o zaman sende evli erkeklerle "asla" diyosun yani :rofl::P

Yalnızca eşleriyle..:)

Guest Beray.

Bunlarda ilişkinin sınırı yok...Asla der sonra alırız haberlerini...Bunlara ilişki olsunda kedi köpek bile farketmez...:no: