Jump to content
Guest aragorn

Sevgi ve Muhabbeti Sağlamak için Okunacak Dua

Recommended Posts

mutluluk_86 herhangi bi gelişme oldu mu peki...

sadece bu duayı yapmıyorum aklıma gelen tüm duaları okuyorumm.. hergün abdest alıp 2 rekat hacet namazı kılıp 1 yasin suresi esmaül hüsna ve tevbe dularını okuyorum ayiryetten 21 besmele ve her cumada çevirgel duasını okuyorum bunu denedim arkadaşlar .. evet benle konuşuo sanki sevgili gibi msjlaşıyoruz sadece haftasonları da görüşüyoruz bunları yapıoruz ama sevgilmiyiz deilmiyiz bende bilmiorum .. ve dün tartıştı benmle başkalarını sözünü çok dinlio ve konşmak istmediğini beni istmediğini soledi çok kötü oldum :(:( 5 aydır ayrıyız ama deliler gibi seviyorum belkide allah sabrımızı deniyorr. herkes düşünme boşver takma kafana değmez deslerde yapamıyorum sevdi aşk çok başkaa çok yıprandım Allahıma inanıp güveniyorum dualarımı eksik etmicem asla arkadaşlar devam edicem ALLAHIM hayırsızsa bile hayıra çevirip sevdiğim tüm aşkıyla bana gönder mutlu olalım diorum Allah herkesin dularını kabul etsin sevenler ayrılmasın mutlu olsunlar inş..

sadece bu duayı yapmıyorum aklıma gelen tüm duaları okuyorumm.. hergün abdest alıp 2 rekat hacet namazı kılıp 1 yasin suresi esmaül hüsna ve tevbe dularını okuyorum ayiryetten 21 besmele ve her cumada çevirgel duasını okuyorum bunu denedim arkadaşlar .. evet benle konuşuo sanki sevgili gibi msjlaşıyoruz sadece haftasonları da görüşüyoruz bunları yapıoruz ama sevgilmiyiz deilmiyiz bende bilmiorum .. ve dün tartıştı benmle başkalarını sözünü çok dinlio ve konşmak istmediğini beni istmediğini soledi çok kötü oldum :(:( 5 aydır ayrıyız ama deliler gibi seviyorum belkide allah sabrımızı deniyorr. herkes düşünme boşver takma kafana değmez deslerde yapamıyorum sevdi aşk çok başkaa çok yıprandım Allahıma inanıp güveniyorum dualarımı eksik etmicem asla arkadaşlar devam edicem ALLAHIM hayırsızsa bile hayıra çevirip sevdiğim tüm aşkıyla bana gönder mutlu olalım diorum Allah herkesin dularını kabul etsin sevenler ayrılmasın mutlu olsunlar inş..

amin cümlemizin bizlerde içinde..

arkadaşlar boşlukları tam olarak nasıl doldurucaz bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Guest dermanbaba

arkadaşım son cumle yanlış yazılmış yazık mıllet emek verecek onun ıçın yanlış olursa hem anlamı degışır hemde eksık olur dogrusu budur

yühıbbunehüm ke hubbillah* vellezıne amenu eşeddü hubbel lillah* velev yerallezıne zalemu iz yeravnel azabe ennel kuvvete lillahi cemıav ve ennellahe şedıdül azab

resme konsantre ol.ama bana sorarsan uzak dur.büyü ile yapılan birleşmelerden asla hayır gelmez

Ya bu buyumu ? dua mi? neden kimse bu konuda yorum yapmiyor..

Guest EHLİ_HAVAS

büyü değil kardeşim..

Sevgi ve muhabbeti sağlamak için okunacak dua

Bir kimse istediği kimsenin kendine sevgi ve muhabbetle bağlanmasını isterse temiz bir kağıda Fatiha Suresini yazar üzerinde taşır.Sonra bu duayı okuduğu takdirde dileğine kavuşmuş olur.Dua Şöyledir: Bismillahirrahmanirrahim,El hamdu lillahi Rabbil Alemin.Tevekkel ya Cebril ente ve a'vanüke bi hakkıl Azizül Cebbarül kerim,El vehhab,El kahhar,Allahümme elku muhabbete (.........) keza fi kalbi (........) keza bi hakkı iyyake na'büdü ve iyyake nestain ve bi hakkıl Melikil Muktedir,El Mukaddem,El Mübdi,El Müid Tevekkel ya Rukyail ente ve a'vanüke ve elku muhabbet (.......) keza fi kalbi (........) keza.İhdinassiratle Müstakim ve bi hakkıl ferdil hayyül kayyum,Tevekkel ya Nurail ente ve a'vanüke ve elku muhabbete (.......) keza fi kalbi (........) keza,Bi hakkıl Vahidül Alimül Cevadül kerim.Tevekkel ya izrail ente ve a'vanüke semian mutian ve elku Muhabbete (....) keza fi kalbi (.....) keza Bi hakkı siratellezine en amte aleyhim,gayril mağdubi aleyhim veleddalin Bi hakkıl kahirül Azizül Celilül kebir.Tevekkel ente ve a'vanüke samian ve mutian ve elku muhabbete (.....) keza fi kalbi (......) keza,bihakkı yahibbunehüm ke hübbullahi vellzine Amenü eşeddü hübben lillahi. Okunan yerlerden sonra bırakılan boşluklarda maksadınız ve istenilen kişinin adı (falan kızı falan ,falan oğlu falan) gibi ana adıyla beraber istenilen kişinin adı söylenecektir. Duaya tekrar devam edilecek boşluk gelince tekrar maksadınız dileğiniz ve dilediğiniz kişinin ana adı ve adı söylenecektir.

kaynak....İmam Ahmed El Buni'nin Şemsül Maarif isimli kitabından

ilk istedigimiz kisinin adi sonra kendi adimiz mi geiyor , anlayamadimda tskrler