Jump to content
Guest yokyok

Fülfül ile Bağlama Büyüsü...

Recommended Posts

Guest star67
aha bunada bi kulp buldun yani:D negatif enerji saçan star:p

niye sizin gibi her anlatanı ağzı açık dinlememmi gerekiyor:)daha toysun ilerde sende negatifleşirsin az bekle :)

senin burda gördüğün güzel güzel yazı yazan bazı arkadaşları ben yandım anam derkende gördüm ,sende görünce star olursun belki:D

Guest pyramid

fülfül karabibere degildir.darül fülfül adıyla aktarlarda satılır.odunumsu ve kısa küçük bir şeydir.bilginize..

Guest simsiyah

fülfül karabibere degildir.darül fülfül adıyla aktarlarda satılır.odunumsu ve kısa küçük bir şeydir.bilginize..

Doğrudur..aktar size farklı birşey verecektir.benim bildiğim iri siyah karabiber tanesi ile okunur.fülfül ile ilk kez duyuyorum.

Guest star67

darüfülfül güzel kokar genelde iştah açıcı ilaçlara eklenir ince uzundur ..benim aldığım bildiğim kadarıyla ..karabiberde yuvarlak ve iridir (çekilmemişi)

Guest simsiyah

Evet..doğrusu bu..sanırım herkes aydınlandı..

Guest LOVE ME

ben bunu başka sitede gördüm medyum yazmış aynı cümlelerle ama doğru mudur bilmiyorum

Guest HERO
demek büyü yapan ama hayır işlerinden geri kalmayan arap cinlerde varmış..bilmediğimiz daha neler çıkacak bakalım

Haklısın...

Aldatmanın ve avlamnın ilk kuralı düşmana iyi görünüp şüphelendirmemektir..İnsan olsun cin olsun taktik hep aynı farketmiyor işte..:)

Bu arada darul fülfül bir biber türüdür ama ne odunumsu bir şeydir nede karabiber. Aktarların çoğu bile sattıkları yüzlerce üründen yaklaşık 10-15 e yakın ürünüde sadece isimle satarlar gerçeğini bilmez tartar birşeyi verirler elinize. Hadi güle güle..:)

İnanmazsınız, birisine lüban-ı zeker diye küçük şeffaf tutkal kapsülleri sattıklarına bile şahid oldum...

Neler var neler.

Eskiden aktarlık tıp ilmiyle kardeşti şimdi para kazanmak için yarı hileyle karışık yüksek karlar getiren ticari bir iş kolu...

eczane devralabilir aslında bunu. gerçekten aktarlar bilmeden farklı bri ot daha kötüsü zehirli bir ot verebilir. Kontrol olmadan verebilirler.

Guest HERO

Doktor arkadaşlarımla bu konuları yeri geldik konuşuruz...İyi doktor ve eczacılar korkudan doğruları konuşamıyor zaten...

Sanki eczacıların sattıkları ilaçlar istisnalar haricinde çok tehlikesizde...

Bu gün dünyada hakim olan tıp anlayışı İllimünati örgütünün elinde olan tamamen ticari bir sektördür hizmet sektörü değil...

Kısacası Eczanelerin devralması bir şey değiştirmez. Sadece para akışının yeri değişir. Zaten eczacılar pastaya çoktan göz dikmişler...

Ahlak ve vicdan olmadıktan sonra kim satarsa satsın bir şey değişmez.....

Guest maiadam

"İllimünati örgütünün elinde olan tamamen ticari bir sektördür hizmet sektörü değil..."

Eğer bir marka yurt dışına açılıyorsa patronlarının bir örgütün uşağı olmasındandır bence, açılır kesin açılır ama ya Vatan'ını satar yada Dini'ni bu açılma karşısında.