Jump to content
berresu

Bana Neler Oluyor İmdaaat

Önerilen İletiler

Bugünlerde bana birşeyler oluyor, insanlar bana acayip kötü davranıyor ya beni görmezden geliyorlar yada bana zarar vermeye çalışıyorlar birkaç tanesini anlatmak istiyorum.

Çok kişi asansör bekliyoruz iki kişi bindi ben üçüncü bindim sonra üç kadın peşime bindi asansör sinyal verdi, normalda onlardan biri inmesi gerekirken yukarı çıkıncaya kadar benim inmem gerektiği kanaatine vardılar nerdeyse dövüyorlardı beni.:(

Dün bankaya gittim numara aldım benden önceki numara yanıyordu birden numaratörde benden sonraki numara yandı, bende hemen bankoya gittim benden sonraki bayanda geldi Allahtan kadın sesini çıkartmadıda memur yanlışlık olmuştur falan dedi benim işim görüldü.:(

Yemekhaneye çıktım salata alıcam salata kaşığına elimi attım, peşimden biradam geldi yüksek sesle o kaşığı ben alacaktım sen neden önce davrandın diye bağırmaya başladı.:(:(

Bugünde bir alışveriş merkezinin servisine binicem herkesden önce ben geldim servis zaten 15 dakika geç geldi herkesden önce geldiğim halde adamlar birden bana bağırmaya başladılar sen neden herkesden önce biniyorsun diye, şöför neredeyse beni indiriyordu.:(

Daha çok varda birden bunlar aklıma geldi. Zaten yıllardır acıların çocuğu gibi itilip kakılıyorum alışığım bu duruma ama birden üstüste gelince moralim bozuldu. Bana bir yardım edin arkadaşlar.

• Like 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugünlerde bana birşeyler oluyor, insanlar bana acayip kötü davranıyor ya beni görmezden geliyorlar yada bana zarar vermeye çalışıyorlar birkaç tanesini anlatmak istiyorum.

Çok kişi asansör bekliyoruz iki kişi bindi ben üçüncü bindim sonra üç kadın peşime bindi asansör sinyal verdi, normalda onlardan biri inmesi gerekirken yukarı çıkıncaya kadar benim inmem gerektiği kanaatine vardılar nerdeyse dövüyorlardı beni.:(

Dün bankaya gittim numara aldım benden önceki numara yanıyordu birden numaratörde benden sonraki numara yandı, bende hemen bankoya gittim benden sonraki bayanda geldi Allahtan kadın sesini çıkartmadıda memur yanlışlık olmuştur falan dedi benim işim görüldü.:(

Yemekhaneye çıktım salata alıcam salata kaşığına elimi attım, peşimden biradam geldi yüksek sesle o kaşığı ben alacaktım sen neden önce davrandın diye bağırmaya başladı.:(:(

Bugünde bir alışveriş merkezinin servisine binicem herkesden önce ben geldim servis zaten 15 dakika geç geldi herkesden önce geldiğim halde adamlar birden bana bağırmaya başladılar sen neden herkesden önce biniyorsun diye, şöför neredeyse beni indiriyordu.:(

Daha çok varda birden bunlar aklıma geldi. Zaten yıllardır acıların çocuğu gibi itilip kakılıyorum alışığım bu duruma ama birden üstüste gelince moralim bozuldu. Bana bir yardım edin arkadaşlar.

ciddi manada birşeylere kızıp adam akıllı kavga etmen lazım senin :Dancak kendine gelirsin .

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki bunca duruma karşı senin tepkin ne oldu?

Susup dinledin mi?

Mesela; Yemekhaneye çıktım salata alıcam salata kaşığına elimi attım, peşimden biradam geldi yüksek sesle o kaşığı ben alacaktım sen neden önce davrandın diye bağırmaya başladı.:(:(

Bu durumda adama verdiğin tepki ne oldu bunu çok merak ettim..

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hangisiyle kavga etmemi tavsiye edersin ıspanak bunları döv döv bitmez.

--- Sonraki mesaj ---

Peki bunca duruma karşı senin tepkin ne oldu?

Susup dinledin mi?

Mesela; Yemekhaneye çıktım salata alıcam salata kaşığına elimi attım, peşimden biradam geldi yüksek sesle o kaşığı ben alacaktım sen neden önce davrandın diye bağırmaya başladı.:(:(

Bu durumda adama verdiğin tepki ne oldu bunu çok merak ettim..

Yemin ediyorum sesimi çıkartamadım birden donup kaldım.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

--- Sonraki mesaj ---

yahu herkesi dövemezsin zaten :Do sadece efsane inanma .bak birşeylere kız sen öyle bir bak öyle bir yürüki yeminle kimse yanaşamaz sana .birde kulaktan kulağa efsaneler yaymalısın:Dbabam boksör ,abim tekwandocu diye:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

--- Sonraki mesaj ---

İşte senin kabahatin de bu..Hakkın olduğu yerde cevap vermesini bileceksin..Kavga etmeden, sakince..

Sen kendine bunları yakıştırmadığın müddetçe kimse sana bunları söyleyemez..

Ayrıca böyle olduğunu düşünüyorsan bir psikoterapi almanı ya da herhangi bir psikologla görüşmeni tavsiye ederim..Bu tarz şeyler gün gelir insanı sosyofobi yapar..

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence bir süre vedud ismini zikredin. çevreye verdiğiniz negatif enerji dağılsın biraz

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bazen olur gün içinde terslikler,ama bunları ne kadar sık düşünürsen o kadar sık tekrar edecek.Öncelikle yaşadıklarını unutman gerekiyor.İnsanlar zaten o kadar ciddiye almaya gelmezler.Bir de sert bir bakış takın bir süre,kimse ilişmez sana,geçmiş olsun :)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İşte senin kabahatin de bu..Hakkın olduğu yerde cevap vermesini bileceksin..Kavga etmeden, sakince..

Sen kendine bunları yakıştırmadığın müddetçe kimse sana bunları söyleyemez..

Ayrıca böyle olduğunu düşünüyorsan bir psikoterapi almanı ya da herhangi bir psikologla görüşmeni tavsiye ederim..Bu tarz şeyler gün gelir insanı sosyofobi yapar..

İnsanlarla olanda haklı olabilirsin ama ya numaratör.:D

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bazen olur gün içinde terslikler,ama bunları ne kadar sık düşünürsen o kadar sık tekrar edecek.Öncelikle yaşadıklarını unutman gerekiyor.İnsanlar zaten o kadar ciddiye almaya gelmezler.Bir de sert bir bakış takın bir süre,kimse ilişmez sana,geçmiş olsun :)

sert bakış işe yarıyor bak dene yanına bile yaklşamazlar:)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap