Jump to content
berresu

Bana Neler Oluyor İmdaaat

Recommended Posts

berresu, 10 saat önce yazdı:

Bugun, aynı işyerinde çalıştığım biri durup dururken bana saldırdı. Tamameeen beni kıskandığı için. Allah a havale ediyorum.

Senin arkadan konuşup yüzüne gülen birisi var ona dikkat et, sen onla samimi olduğun için şüphelenmiyosun, bence şüphelen artık.

Senle kavga edenle konuş derdi neymiş öğren bence. 

Bir şey okudum onu yazayım dedim, 

Dayı efsanesi imiş, 

Eğer birisi senin hakkında kötü şeyler söylüyorsa yeğen emin ol ki kendi haklarında söyleyecek iyi  şeyleri yoktur.

Edited by hacersş
  • Thanks 1

hacersş, 8 saat önce yazdı:

Senin arkadan konuşup yüzüne gülen birisi var ona dikkat et, sen onla samimi olduğun için şüphelenmiyosun, bence şüphelen artık.

Senle kavga edenle konuş derdi neymiş öğren bence. 

Dayı efsanesi imiş, 

Eğer birisi senin hakkında kötü şeyler söylüyorsa yeğen emin ol ki kendi haklarında söyleyecek iyi  şeyleri yoktur.

Ben onu kiskirtanida biliyorum benimle kavga edenin ne mal oldugunuda. Simdi ikisiyle de konuşuyorum. Öyle hemen hamle yapmam deviremeyecegim hayvana saldırmam. Bekliyorum zamanı gelince hamlem büyük olacak. 

• Like 1

Alıntı

Ben onu kiskirtanida biliyorum benimle kavga edenin ne mal oldugunuda. Simdi ikisiyle de konuşuyorum. Öyle hemen hamle yapmam deviremeyecegim hayvana saldırmam. Bekliyorum zamanı gelince hamlem büyük olacak. 

helal sana   akıllıca bravo valla:D

• Like 1

Alıntı

Dayı efsanesi imiş, 

Eğer birisi senin hakkında kötü şeyler söylüyorsa yeğen emin ol ki kendi haklarında söyleyecek iyi  şeyleri yoktur

bu da çok güzelmiş  ciddende doğru bi laf

• Like 1

zebercet, 10 saat önce yazdı:

helal sana   akıllıca bravo valla:D

Aslında bir sıkımlık canı var. Bir parmağımla yere sererim ama onu Allaha havale ettim