Jump to content
berresu

Bana Neler Oluyor İmdaaat

Recommended Posts

bence bir süre vedud ismini zikredin. çevreye verdiğiniz negatif enerji dağılsın biraz

Allah razı olsun bir süredir Ya Allah dan başka zikir çekmiyorum birazda Ya Vedud deneyeyim.

vedud daha özele indirgenmiş bi isim olduğundan daha çabuk etki eder

sadece dualarla olacak bir iş değil ciddi manada hayat pratiği lazım sana .bu konuda sana birşeyler katacak bir arkadaş lazım yanında

sadece dualarla olacak bir iş değil ciddi manada hayat pratiği lazım sana .bu konuda sana birşeyler katacak bir arkadaş lazım yanında

Arkadaşdan yana hiç şansım yok zaten. Bu yazdıklarım kısa zamanda başıma gelenler ama daha uzun vadede her işim bu yazdıklarım gibi arkadaşlarıma ne kadar iyilik yaptıysam o kadar kötülük gördüm, iş yerimde bir bölümde ne kadar çok çalıştıysam o kadar çabuk başka bölüme gönderildim.

İnsanlarla olanda haklı olabilirsin ama ya numaratör.:D

Orada da açıklama yapardın herhangi bir durum olduğunda..Benim de başıma buna benzer bir şey geldi, hastanedeyken..Bir çok insan tahammülsüz ve yapacağın açıklamayı genelde dinlemezler..Anlatmaya çalıştığında eğer anlamazsa karşındaki, onun diliyle -yüksek sesle- olayı anlatır, hiç içinden çıkamazsan bi tane patlatır çeker gidersin..

Bir akşam ParkOrman'da konsere gittim..Bir grubun konseri ve gençler fazla alkolün de etkisiyle önümde dans ediyorlar..Işıklar da gözümü aldığından dolayı kafalarının burnuma geleceğinden çekinerek "Bayanlar biraz daha ileride kafanızı sallayın" dedim..Tamam dediler de dinleyen kim..Şimdi burnuma bir şey olsa o darbeyle gece gece uğraşmak da var..İkinci, üçüncü derken, dayanamadım ben de bir dirseklerimle sağa sola dans ederken birden kızın tekinin sırtına vuruvermişim..Sorun böylelikle çözüldü..Şiddet bazen çözümdür..Mağdur olmadığın zamanlarda tabiiki..

Haa bir de bakış açını değiştirmelisin..İnsanlardan ne kadar çok zarar gördüğünü düşünürsen o kadar çok zarar görürsün..

Neye inanırsan o olur yani işin özü..

Nasıl bi siman varsa milletin seni dövesi geliyor galiba :D biraz çingene ol, sende bağır çağır yaw :)

• Like 2