Jump to content
berresu

Bana Neler Oluyor İmdaaat

Recommended Posts

manyetik, 5 saat önce yazdı:

bunlar yapmaz kardeşim ismi azam degerinde bi zikrin varmıydı mesela erbaini idrisiye gibi arasıra okuyacagım deyip bıraktıgın

kardeşim bide senin özeline kadar bilen kim var bide  bi kontrol eder misin özel eşyalarını nadiren kullandıgın eşyalar

Eskiden evimize çok misafir gelirdi özel eşyalarımı kullanır alır görürlerdi. Şimdi bunu engelledim forumdan çok şey öğrendim artık herkesi evime almıyorum çok özel esyalarimida kimseyle paylaşmıyorum, ama özel lşeylerimi anlattığım kız arkadaslarim var

Yıllar yıllar önce, boşanmaya karar verdim eşyalarımı taşıyorum, eşyalar kamyona yüklendi ben kucağımda çok sevdiğim masa lambasiyla şoförün yanına oturmaya çalışıyorum, o kadar agliyorumki gözümün önünü görmüyorum şöför "abla su kucagindakini arkaya koyalim rahat bin"dedi. Hayiir diye bağırıp adama bir cemkirdim bütün yol boyunca ve eşyalar evime taşınana kadar kucağımdan indirmedim.

Şimdi ısyerimde otururken aklıma geldi kendi kendime güldüm.

Yıllarca kirada oturduk, maddi durumumuz yoktu zar zor okudum. Çalışıp bir ev aldık ama ben hâlâ çalıştım hâlâ çalışıyorum. Artık çok zor geliyor çalışmak. Evi aldıktan sonra çalışmayı bırakmalıydım şimdi yüzdüm yüzdüm sonuna geldim ama son yıllar beni daha çok yoruyor. Insanları çekemiyorum sabah kalkmak zor iş arkadaslarim eskisi gibi değil yeni nesil çok vicdansız. Mutsuzum.

• Sad 1

Birisi dikkatimi çekti mesajlarını okuyorum. Konuyu güncelleyeyim sende oku. Çok şükür halimize... Allah dan hep iste hep iste sağlık huzur bereket gönlü güzel insanlar la  karşılaşmak vs.... 

Konu fransız bisikletçisi, neyse konuyu güncelleyeyim oku bende okuyorum. 

• Like 1