Jump to content
berresu

Bana Neler Oluyor İmdaaat

Recommended Posts

yerinde olsam öyle durumlarda acaip yaygara kopartırdım.öyleki oservis olayında bırak yolcuları şöför bile arabayı bırakıp kaçardı:cool:

• Like 1

yerinde olsam öyle durumlarda acaip yaygara kopartırdım.öyleki oservis olayında bırak yolcuları şöför bile arabayı bırakıp kaçardı:cool:

Zaten sorun da bu..Bunu yapamadığı için bu davranışlara maruz kalıyor..Ben de bu gibi bi durumla karşılaşsam ne yapabileceğimi hayal bile edemiyorum..

Kader bana ağlarını yıllar önce ördü yüksek tansiyonum var öyle yaygara kopartsam daha çok yükseliyor yine zararı bana kurban olduğum yaradan beni böyle yaratmış hem aciz hem hasta.:(

• Like 1

Guest playades

Çekim yasası kuralı otomatikman işler= Yani kendini ne kadar çok çaresiz ve ezik, zavallı, korunmasız,haksızlığa uğramaya müsait hissedersen yüksek bilincin bu duygularını emir kabul ettiği için hayatına sürekli olarak sana bu duyguları yaşatacak insanları ve olayları çeker... Hissettiğin düşünceler ve duyguların yüzünden bunları yaşıyorsun... Yasa öyle diyor:p Bence de mantıklı bir açıklama... Çaresi ise düşüncelerinin ve duygularının farkına varıp kendini kötü hissettirenleri terkedip iyi hissettiren düşünce ve duyguları uygulamaya geçirmek...

Bence sürekli acıların çocuğu olarak görmekten vazgeç kendini.

Son yazdığında da kader bana ağlarını yıllar önce ördü demişsin. Yok öyle şey.

Bu pasif düşünceleri bertaraf et. Düşünce yapını değiştir.

Hep itilip kakıldığını söylersen öyle de olacaktır zaten.

Ben güçlüyüm, akıllıyım, güzelim, insanlar bana saygı duyar, herkes kibar davranır, işlerim sorunsuz hallolur, çok mutlu ve huzurluyum. Şükürler olsun her şey için gibi ifadelerle güne başla.

Kendine inan, güven, değer ver. Kendini sev,say. Özgüvenin tam olsun ki insanlar da sana sesini çıkaramasın, saygı duysun, çekinsinler senden. Böyle gelmiş böyle gider diyemezsin, değiştirmek senin elinde.

• Like 1

Hayatımda yaptığım en iyi şey bu foruma üye olmak. Hepiniz o kadar iyisinizki Allah razı olsun.

Bence biraz sesinizi çıkarmayı denemelisiniz.Hakkınızı aramak sizin en doğal ve en olması gereken hakkınız zaten.Hem böylece kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.Eğer böyle bir yapıya sahip değilseniz küçük olaylarda hakkınızı aramaya başlamanız sizin yararınıza olacaktır.Benim haksızlığa kesinlikle tahammülüm yoktur.Eğer haksızlık haddini aşarsa o kişilerle kavga da ederim dayanamam çünkü.Sessiz kalan her zaman eziliyor malesef ama unutmaki onlar senden asla üstün değiller.Biraz da dişlerini göstermeyi dene şaşırt onları.

• Like 1

Kader bana ağlarını yıllar önce ördü yüksek tansiyonum var öyle yaygara kopartsam daha çok yükseliyor yine zararı bana kurban olduğum yaradan beni böyle yaratmış hem aciz hem hasta.:(

canım bızlerınde basına gelıyor sadece senın degıl bız bunlara aksılık dıyelım

sen acız degılsın yapma böyle agzın var dılın var nıye acızmıssın efendı olmak beladan kavgadan uzak durmak acizlık degılkı bıraz emın durus sergıle saldır demıyorum bak sadece daha emın davran bendede var okadar ınsan ıcınde benı bulur belalar ama her zamanda derım benım sansımmı bu hep benı buluyorlar dıye ayrıca ben bendekı hastalıları bır sayarsam hamdolsun dersın :Dama ben aciz degılım bıraz sabırlı saygılı ve edeplıyım ondandır susukunlugum ama bır damarıma bassınlar gayet kıbar ve sevıyelı adama gununu gösterırım :D

• Like 1

Berresu kardeşim bu kadar berbat bir gün geçirdiğin için çok geçmiş olsun. Bunlardan istemediğin kadar var canım. Ama şu pasif psikolojisinden kendini sıyırman lazım. İnşallah başarılı da olursun.

Belki bu kadar olaydan sonra bu güller moralini birazcık düzeltir.

Hayatta hep gülümsemen dileğiyle....

imagesqtbnANd9GcRtxRXXrjQLHculodlkt5eQSv-1.jpg

• Like 2

Sana bağırana sende sesini yükselt insanlar gerçekten tuhaf altta kalanın canı çıksın diyip sustukça üstüne geliyorlar. Bu kadarda koy verme kendini ,herşeye üzülme biraz gül ve geç lütfen yaşananlara.

• Like 1