Jump to content
berresu

Bana Neler Oluyor İmdaaat

Recommended Posts

Guest playades

Psikiyatrlar öyle derler ya, hani parasızlıktan ve maddi sıkıntılardan gebermiş ve kafayı yemişsindir... Psikiyatra gidersin sana şöyle der: "Ya ne var bu kadar takacak kafaya, gençsin,sağlığın yerinde, git ,gez, dolaş,bu kadar kafaya takma" vs... Salak herif zaten bırak gezip dolaşmayı ekmek alacak para yok borçlar gırtlağı aşmış o yüzden adam-kadın kafayı yiyor ya...

sen tek başına bir orduya bedelsin unutma:Dhem beressu bak bazı durumlarda susmak iyidir gerçekten .mesela bir boz ayı düşün sana hırlıyo felan sen ona desenki ayıcık ayıcık neden hırlıyosun sakin ol desen anlamaz pençe atmaya kalkar .:Dbu tiplere susmak bazen iyidir inan bana insan değil çünkü

haddını aşanlara had bıldırmek gerekır bazen, susmak her zaman cözüm değıldır, bencıllık her ne kadar sevılmeyen bır özellık olsada bazen bencıl olmak gerekır , bu zamanda ıyı nıyetlı ınsan bulmak zor ne yazıkkı

• Like 2

Psikiyatrlar öyle derler ya, hani parasızlıktan ve maddi sıkıntılardan gebermiş ve kafayı yemişsindir... Psikiyatra gidersin sana şöyle der: "Ya ne var bu kadar takacak kafaya, gençsin,sağlığın yerinde, git ,gez, dolaş,bu kadar kafaya takma" vs... Salak herif zaten bırak gezip dolaşmayı ekmek alacak para yok borçlar gırtlağı aşmış o yüzden adam-kadın kafayı yiyor ya...

Psikiyatrlar bunları söylemez, tecrübeyle sabittir..Gittiğin gibi sana reçete yazıp ilaca bağlarlar..Bunları söyleyenler neşe pınarı psikologlardır..:)

Guest playades
Psikiyatrlar bunları söylemez, tecrübeyle sabittir..Gittiğin gibi sana reçete yazıp ilaca bağlarlar..Bunları söyleyenler neşe pınarı psikologlardır..:)

Yav tamam psikologlar söylüyor da psikiyatrlar da söyleyip ilacı yazıyorlar işte bir xanax bir nasihat felan hahahaha

Yav tamam psikologlar söylüyor da psikiyatrlar da söyleyip ilacı yazıyorlar işte bir xanax bir nasihat felan hahahaha

O xanax'ı vereni bi yakalasam zaten, tabletle sokacam ağzından burnundan..

• Like 1

Guest playades

Evet, acayip uyku yapıyormuş,onu içenlerin kesinlikle otomobil kullanmamaları gerekiyor çünkü hiçkimse uyurken araba kullanamaz, anti depresanların çoğu feci uyutur ve kasları gevşetir... aman dikkat...

Evet, acayip uyku yapıyormuş,onu içenlerin kesinlikle otomobil kullanmamaları gerekiyor çünkü hiçkimse uyurken araba kullanamaz, anti depresanların çoğu feci uyutur ve kasları gevşetir... aman dikkat...

O dediğin ilaç, yeşil reçete bir ilaç zaten..Eskiden 14 yaşındaki çocuklara bile veriliyordu..18 sınırı olmasına rağmen..

Çok daha ağırları var, anlattığın gibi değil ama uzun bir süre ilacın etkisinden kurtulman için ekstra bir tedavi görmen gerekiyor çünkü hafıza problemi yaşıyorsun..

Kısacası ne halde olursanız olun kesinlikle psikiyatrlara güvenmeyin..Hele ki sattığı ilaç kadar para aldığını düşünürsek, asla..

Zaten psikiyatr mesleğinin en fazla 20 sene daha yaşayacağını düşünenlerdenim..İlaçların hiç bir şeye yaradığı yok, zararını saymaya kalksan bitiremezsin zaten..

bu ilacı bilemem ama dünyada her ne ilaç varsa hepsi laroxilden iyidir:Dbir gün kızdım bişeye 6 tane içtim iki gün sonra uyandım:Dve kalan iki günde yerçekimi olmadan dünyada yaşama deneyimini tattım:D

• Like 1

berresu hiç güleceğim yoktu Allah iyiliğini versin. halk arasında buna sende var bi c..betlik derler. :D yanlış anlama ama yarıldım ahauahuahuahau :D

• Like 1