Jump to content
berresu

Bana Neler Oluyor İmdaaat

Recommended Posts

sevgili berresu

1. sayfadan sonunncu sayfaya kadar okudum

ablacim

bunlar tesaduf degil

Negatif yuklusun ,yildizin dusuk v.s

sitede akzennun hoca ve enerjistleri nin calismalari var o seanslara katilmani oneririm hemen fark edersin canim

Akzenunun bir tane enerji çalışmasına katıldım ama yarım bırakmak zorunda kaldım günlerdir gece uyurken nefes alamıyorum zaten nefes alamadığım için yarım bıraktım. Günlerdirde gün içinde esneme krizleri geçiriyorum.

• Like 1

Guest playades
bence senin problemin biraz şaşkınlık biraz olaylara hakim olmaya çalış geçer:D

benim bir arkadaşında her şeyi böyle bölüm bölüm komedi.. hele bir olay varki..anahtar yaptırmaya gider anahtarcı kapalı

kapını yanında bir zil altındada not..''çağırmak için zili basın''basar zile 3 5 dakika sonra iki polis gelir..:D senmi çağırdın..evet ben çağırdım..ne oldu..anahtar yaptırcam dükkan kapalı..ne yapalım yaa kapalıysa herşeyede polis çağırmayın be akşama kadar nelerle uğraşıyoz..ama ne yapıyım bu anahtarı bugün yaptırmam lazım..git başka yerde yaptır.. ama ben hasta hasta buraya zor geldim nerde buluyum başka.. tabi polisden bir sürü azar yer bu arada... o sırada ishanının merdivenlerinde ciyak ciyak bir kadın koşun memur bey anahtarcı saklanıyo çay ocağında..bizim şaşkın hala daha bir şeyleri kavramaya çalışır.. polise en baştan deseki ben polis çağırmadım anahtarcıyı çağırdım diye bu komedi diyaloğ olmayacak:p..

(meğerse anahtarcı bir kadını taciz etmiş kadında polisi aramış anahtarcıda tükanı kapatıp çay ocağına saklanmış o

arada bizimki ve polis gelmiş):)

senin yazdıklarınla benzerlikler gösteriyor ona bu teşhisi koyduk artık:D

Hayatımda böyle saçmalık duymadım...:D Yahu insan demez mi polislere "kardeşim ben anahtarcının çağır düğmesine bastım, siz niye geldiniz ki" Hangi aptal anahtarcıyı açtırmak için polis çağırır ki... Tam bir komedi hakikaten, Yeşilçam filmi gibi...:rofl:

fay sahara gerçekten bu ilginç bir olaymış ama emin olunki bunun gibi bundan beteri benim anlattıklarımın misli mislisi gerçekten ve gerçekten benim başıma gelen olaylar. Hepsini anlatmak istemiyorum çünkü inandırıcılığımı kaybettim artık. Kimse bana inanmıyor.:(

moralin düzelsin istedim:)inandırıcılığını kaybetme diye birşey olamaz ki yaşayan sensin ve gerçek tabikide yazmadığın şeylerde var anlıyorum..sabahları kalkınca ilk işin 7 kelimei tevhid ve 7 kelimei temcid çek..etrafında konuşlanmış negatif enerji var ise seni korur..negatif enerji malesef ki negatiflikleri çekiyor ..enerjini yükseltmen gerekir ki anladığım kadarıyla çok düşük..hayvan seviyorsan hayvan besle bitki seviyorsan bitki büyüt bunlarda insanın enerjisini yükseltiyor. bir canlının diğer bir canlıya enerji vermesi diye bir şeyde var.. mesela ben kuşlardan ve kedilerden çok enerji alırım....ama etrafında enerji emici varlıklar var ise fatiha ihlas felak nas kafirun ve en son amener resulu suresini oku derim ..çünkü eğer var ise amener resulu suresinden sonra belli olur ki bu varlıklar bu sureden rahatsız oluyorlar kızgınlıklarını belli ederler ama rüyada ama reelde..ona göre hareket edersin en azından berresu..

salavat ve fatihayı da gün içinde mümkün mertebe tekrar etmekde çok büyük bir hazine..kendini dışardan gelen olumsuzluklara kaptmış oluyosun..birde bu şekilde yap bakalım ne tür gözlemler kaydedeceksin

Guest ArslaN

Kendini ezik değersiz itilip kakılan biri olarak görmekten vazgeç..senin bu duruşun diğer beyinlere negatif enerji gönderir..duruşunla bakışınla giyinmenle konuşmanla...ben varım buradayım en iyiyi hakederim kendimi seviyorum, kendime saygı duyuyorum...varlığıma yaptıklarıma saygı duyulması gerekir...demen gerekir..

Hayatımda böyle saçmalık duymadım...:D Yahu insan demez mi polislere "kardeşim ben anahtarcının çağır düğmesine bastım, siz niye geldiniz ki" Hangi aptal anahtarcıyı açtırmak için polis çağırır ki... Tam bir komedi hakikaten, Yeşilçam filmi gibi...:rofl:

ee dememiş dese zaten problem olmayacak:Dbiz ona şaşkın dedik işde:p

ee dememiş dese zaten problem olmayacak:Dbiz ona şaşkın dedik işde:p

Zaten farkında olsa söylerdi. Yine bir olayımı aktarayım bu konuyla ilgili. İşyerime neredeyse bütün personelden daha erken geliyorum, birgün bir işim için dışarı çıkmam lazım Büyük amirlerimizden birisi beni gördü bu saattemi geliyorsun diyormuş, bende nereye gidiyorsun diyor sanıyorum müdürümün haberi var izin aldım diyorum müdürün neden sana izin verdi diye söyleniyor biz öyle biriki dakika mücadele verdik adam asansöre bindi, güvenlik yanıma geldi neden çıktığını söylemedin dedi. Amir senin çıktığına kızmadı işe yeni geliyorsun sandı dedi. Boşu boşuna azarı işittik.:D

buda iyiydi berresu..:D bide kulaklarınamı baktırsak acaba:p

Çok şükür kulaklarımı yeni yıkattım ama bu olay kulak yıkamadan önceydi.:D

Dün akşamki maceram;

Arkadaş öğlen vakitlerinde geldi servisimiz akşam gelmeyecekmiş beni aradı dedi. Bende akşam başka servise binip yola çıktım. Biraz ilerlemişdikki bizim şöför aradı abla nerdesin seni bekliyoruz. Beklemeyin başka servise bindim dedim. Biraz ilerledik baktım bu servisle o kadar yol boşu boşuna gidicem bari ineyimde kendi servisime bineyim dedi, indim dün akşamın o bütün yağmurunu ve soğunu çekerek 20 dakika bizimkinin gelmesini bekledim. Bindiğimde benden başka herkesin servisin gelmeyeceği haberini aldığı halde arkadaşa inanmayım kendi arabamızı beklediğini gördüm. Evet arkadaşlar biliyorum biraz sazanlıkda var bende.:D

• Like 1

bence bu konuya yazmayı da artık bırakın.bu konu sizin nefatif enerjilerinizi depoladığınız bi yer olmuş resmen.bence yazmayın artık ve bişeyleri değiştirin. neye inanırsanız ne beklerseniz onu bulursunuz. biraz da değişik bişeylere inanmaya başlayın...biraz sabır biraz istikrar ve sonra herşey değişir emin olun

• Like 1