Jump to content
güley

Karbonatın Mucizeleri

Recommended Posts

:D

evet nasıl tuz ruhunu dökunce kırec kır kabarıyor dıslerdede kabarma etkısı yapıp lekelerı dökuyor:D

valla cıddıyım ya zaten ıcerık olarak hemen hemen aynıymıs

tuz ruhuyla aynı içeriğe mi sahip? :blink:

İlginç buldum,sonra cildimizi daha berbat etmeyelim korkuyorum.Benim cildim bir yıldır canıma okuyor.Kılcal damar çatlaması olmuş,incecik kırmızı damarlar ciltte görünüyor,kuruyor dökülüyor.Cildiyeye gittim bir sürü pahalı krem,aldım kullandım ama ııh faydası yokkk.

tuz ruhuyla aynı içeriğe mi sahip? :blink:

öyle tamzamanını yanlız bırakmadın he:rofl:

öyle tamzamanını yanlız bırakmadın he:rofl:

benimki onunkinden daha iğrençti :D cümleten hayırlı geceler, yarın tamgaz devam :)

İlginç buldum,sonra cildimizi daha berbat etmeyelim korkuyorum.Benim cildim bir yıldır canıma okuyor.Kılcal damar çatlaması olmuş,incecik kırmızı damarlar ciltte görünüyor,kuruyor dökülüyor.Cildiyeye gittim bir sürü pahalı krem,aldım kullandım ama ııh faydası yokkk.

herkese ıyı gelmıyor kımısının cıldını berbat edıyor yanı cılt yapısıylada alakalı aynı uygulama bırıne ıyı gelırken dıgerınde asırı tahrıs yapabılıyor sende kılcal damar genıslemesımı var benım ufacık gözumun altında var en garantısı lazer keske onu deneseydın doktorlar hep lazerı önerıyor ben yaptırmadım hassasıyet varsa bende rıske alma

benimki onunkinden daha iğrençti :D cümleten hayırlı geceler, yarın tamgaz devam :)

hayırlı geceler :D

--- Sonraki mesaj ---

Güzel bilgiler tşkr.

İlaveten dişleri beyazlatma özelliğide vardır lakin zararı olur mu diş etlerine orasını bilemiyorum.

diş etlerıne degdırmemek gerekıyor canım sureklı degıl haftada bır falan

herkese ıyı gelmıyor kımısının cıldını berbat edıyor yanı cılt yapısıylada alakalı aynı uygulama bırıne ıyı gelırken dıgerınde asırı tahrıs yapabılıyor sende kılcal damar genıslemesımı var benım ufacık gözumun altında var en garantısı lazer keske onu deneseydın doktorlar hep lazerı önerıyor ben yaptırmadım hassasıyet varsa bende rıske alma

Çatlamamı genişlememi bilmiyorum ancak çok doktora gittim bir faydasını görmedim,lazer önermediler benimde bilgim yoktu.İsmekten cilt uzmanı bayan at kestanesi ekstreti dedi şimdide onu aldım 48 tl. en ucuzu bu arada,Bu gidişle batıcam.

Çatlamamı genişlememi bilmiyorum f

Karbonat için bir öneri de benden hanımlar dikkat!!!! Tül perdelerinizin bembeyaz olmasını istiyorsanız yıkama suyuna karbonat atın farkı sadece siz değil herkes farkedecek.

Vücuttaki fazla asidi dengelemek, hazım, mide problemleri, sağlıklı kilo vermeyi desteklemek için gün içinde karbonat katılmış su tüketin. Göbek yaglarını eritiyor, ve antitoksidan görevi yani vücudu zehirli toksinlerden temizliyor. Bu tüyoda benden olsun :D

Her 1,5litre suya 1 tatlı kaşığı karbonat (Sodium bicarbonate) eritilecek ve 3 litre içilecek.

Yemeklerle su tüketimi yapılmayacak. Yemeklerden yarım saat önce bırakılıp ve yemeklerden bir saat sonra devam edilecek. Sabah uyanınca ilk iş 2 büyük bardak içilecek.