Jump to content
  • 0
Guest kadavra

Fallar Gerçekten Çıkar mı ???

Question

Guest kadavra

iskambil tarot kahve ve daha bir çok şey ... kısacası fallar gerçekten doğru mu yoksa yine bilimsel açıklamayla insan feromenlerinin diğer insana bir araçla aktarılmasımıdır ? çünkü farkedilmeyen birşey fallar olan olaylar kadar kişilerin düşündüklerini de yansıtıyor...

53 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Guest playades
5 evveline kadar bende kahve falı bakıyordum kendımden korkmaya baslamıstım ben eglence ıcın bakıyordum baktım farızat bacı konumuna geldım:Dtövbe ettım ne baktım bırdaha ne baktırdım asla

ama taksımde bır tane ıranlı medyum vardı arkadaslar baktırırken gel sanada bakayım dedı sırf ınad yanı yuzume baktı sadece cunkı egelencede olsa asla ne bakarım ne baktırırım ama yuzume baktı bır saydı dondum ya resmen ınsan ısıme kadar söylermı evlenecegımı ve esımın adını bıle söyledı kı aklımın ucundan gecmezdı daha neler neler böyle bırsey görmedım dondum bır kelıme karsılık vermedım sadece dınledım :no:dıyorum ya olamaz böyle bır sey bırde annemın bır arkadası vardı kadın kahve falına bakardı sadece bır kac arkadasına ankarada oturuyorduk telefonla bırıne baktı almanyadakı kadının evındekı muskayı cıkardı elıyle tarıf etmıs gıbı bırde o kadın gıbı fal bakan görmedım annem en kucuk kardesıme hamıleydı bılmıyorduk annem bıle meger kardesım 3 aylık olmus o kadın söyledı sen hamılesın hemde kız olucak dedı annem ertesı gun doktora gıtmıstı hıc unutmuyorum benım aklımdan cıkmayanlar bu ıkı kısı dehset dıyorum sallamamı tesadufmu bılemıycem

Taksim'in neresindeymiş bakayım o İranlı medyum... Açık adres,tarif,isim,yer hatta telefon alayım mümkünse... 9_9

• 0
Guest kadavra
izmirliymişsin, karşıyaka örnekköyde bi pasaklı birsen war, belki bilirsin, her dediği çıkıyo :D

3 vaat var aşk iş para aşktan giriş yapıyo işle ilgili konuşuyo ve para vaadi veriyo fal bitiyo ona fal bakmak değil zekayla insan kandırmak diyorum ben :D:D

• 0
Guest kadavra
Geleceği Allah bilir fala falan inanmam hikaye

geleceği bildiğini vaat eden insanın yanından bile geçilmez zaten falın amacı tavsiye vermektir. bazı extra extra insanlar yardımlarla tahmin de bulunur. mesela kapıya doğru bi adım attığında kapıya gideceeğini söylemesi gibi en basit örnekle aklında biri varsa onunla konuşacağını söyler bu da sadece ihtimaldir seni de teşvik eder aynı zamanda... çok konuştum kısacası gelecek bilinseydi o gelecek gelmezdi ve yine gelecek olmuş olmazdı :D

• 0

canım evin ankaradamı senin pek meraklıyımdır fala :)

• 0
5 evveline kadar bende kahve falı bakıyordum kendımden korkmaya baslamıstım ben eglence ıcın bakıyordum baktım farızat bacı konumuna geldım:Dtövbe ettım ne baktım bırdaha ne baktırdım asla

ama taksımde bır tane ıranlı medyum vardı arkadaslar baktırırken gel sanada bakayım dedı sırf ınad yanı yuzume baktı sadece cunkı egelencede olsa asla ne bakarım ne baktırırım ama yuzume baktı bır saydı dondum ya resmen ınsan ısıme kadar söylermı evlenecegımı ve esımın adını bıle söyledı kı aklımın ucundan gecmezdı daha neler neler böyle bırsey görmedım dondum bır kelıme karsılık vermedım sadece dınledım :no:dıyorum ya olamaz böyle bır sey bırde annemın bır arkadası vardı kadın kahve falına bakardı sadece bır kac arkadasına ankarada oturuyorduk telefonla bırıne baktı almanyadakı kadının evındekı muskayı cıkardı elıyle tarıf etmıs gıbı bırde o kadın gıbı fal bakan görmedım annem en kucuk kardesıme hamıleydı bılmıyorduk annem bıle meger kardesım 3 aylık olmus o kadın söyledı sen hamılesın hemde kız olucak dedı annem ertesı gun doktora gıtmıstı hıc unutmuyorum benım aklımdan cıkmayanlar bu ıkı kısı dehset dıyorum sallamamı tesadufmu bılemıycem

Waaooowww. :o Hayretle okudum.

Böyle çok örnek var aslında ama her duyduğumda şaşırıyorum yine de.

Gelecek bilinemez derler çünkü genelde.

Kimisi de bilinçaltımızda saklıdır neler yaşayacağımız diyor.

O yüzden bazı rüyalar haberci oluyormuş ve gelecekte yaşayacaklarımıza işaret ediyorlarmış.

Mantıklı bir açıklama olduğunu düşünüyorum.

Bir süre önce tvde bir kadın çıktı. Ablasında bilmem kimin ilmi varmış.

Sadece etrafındaki insanların yaşayacaklarını değil, kendi yaşayacaklarını da biliyormuş.

Ölüm tarihini bile söylemiş tanıdıklarına ve cidden o tarihte ölmüş.

Asla kimseden para alarak bir şeyler yapmamış bu kadın ama.

Çok kalbi temiz biriymiş.

Benim yakından şahit olduğum olay ise, kuzenime denilen bir falın birebir çıkması oldu.

Kızın nasıl biriyle evleneceğinden, nerede ve nasıl bir yerde yaşayacağına kadar demişti fala bakan kadın.

Hepsi oldu.

Bana da tutturan falcılar oldu. Ama 10 tane baktırdıysam 2si çıkar, 8i çıkmaz.

Genelde inanmam yani. Sahtekar dolu etraf çünkü. 9_9

• 0

İran'lı falcıyı ben de duydum ama baktırmadım. Açıkçası tutturabileceğine pek inanmadım. Zaten baktırmayı da pek sevmem. Ama bundan 7-8 sene önce teyzem ablama fal bakıp, çalışacağı iş yerini, eşi olacak insanın adını, ne zaman evleneceğini ve kaç çocuğu olacağını hepsini söylemişti. Ve hepsi tek tek çıktı. Biz inanmamıştık tabi ilk başta ama sonrasında çok şaşırdık. Benim şahit olduğum tek olay budur. Bunun dışında ne tutturana rastladım ne de inanırım.

• 0

Daha cikana raslamadim. Zaten de Kabe'ye karsi tovbe ettim. Bugune kadar bit kadar cikartamadilar bu saatten sonra cikmaz zate.

Ilk fali baktirdigimda 13 yasimdaydim. 17 yasimda evleniyordum bir eczaciyla. O zamanki sevdigim cocuk eczaci oldu. Ben 17 yasindayken nisanlandi, evlendi simdi coluk cocugu var.

sonra 19 yasimda baktirdim. Adi m harfiyle baslayan, benden 12 yas buyuk, uzun boylu, iri, mardinli, ela gozlu bir adami cok sevecektim. Sevdim. Ama adam degil esek cikti. Falci bu olmayacak dedi. Ama 25 yasinda cok zengin bir adamla evleneceksin dedi. Dedigi butun hastaliklar cikti. 23 yasimda oluyordum az daha. Annemi babami da tutturdu. Ama gel gor ki ben halen bekarim. Yada evlendim benim haberim yok. Zengin kocamin benden hic haberi yok.

Sonra en son gecen sene baktirdim. Fatih isi son anda olmamis guya. Biri tas koymus, taslarin altinda kalasica. Ama bosver koyduysa da eyi ki koymus, fakat evde kalirsam o tasi kafasina yiyecek. Guya fatih cok hastaymis. Domuz gibi diyeyim. Sonracigima ben turkiye nin en zengin adamlarindan biriyle evlenecekmisim, i harfi ve gemiyle ilgili yavrum benim. Mustafa koc askim daha bosanamadi tabe, beklemedeyiz.

Ey Ahali, falcilara verilen paraya zamana yazikmis yav.

Sallayin hepisini vurrrrrun direkt duvara yane.