Jump to content
  • 0
Guest kadavra

Fallar Gerçekten Çıkar mı ???

Question

Guest kadavra

iskambil tarot kahve ve daha bir çok şey ... kısacası fallar gerçekten doğru mu yoksa yine bilimsel açıklamayla insan feromenlerinin diğer insana bir araçla aktarılmasımıdır ? çünkü farkedilmeyen birşey fallar olan olaylar kadar kişilerin düşündüklerini de yansıtıyor...

53 answers to this question

Recommended Posts

• 0

ben seviyorum fal baktirmayi ama kendim hic anlamiyorum :( niye sevdigimi de cözdüm bazen sadece birinden olacak güzel seyleri duymak istersiniz..... ama malesef yasadigim yerde hic böyle fal bakan kimse yok

• Like 1

• 0

valla izmirde gitmediğim bir iki falcı kalmıştır belkı ondan once de düzcede cok muhteşem bır ablam vardı na baktırırdım ama ucretsızdı.İzmirde soyledıklerı çıkan bır bucada Aysun hanım var o evınde ozel olarak bakar.Kızlagasında berkcıgıme goturdugum herkes sok oluyor ama kendısı bana bakamıyor.Bence ondakı olay cok güzel kısılık analizi yapıyor.Oradakı ve alsancaktakı neredeyse tüm falcıları gezdım suruç hocaya bıle gıttım ilginçtir heğsi aynı şeyleri söyledi aşağı yukarı ama henüz dediklerinde çıkan olmadı maalesef.Çok sıkıştığımda Aysun ablaya giderim o diğerlerine göre daha pozitif konuştuğu için diyim. Şu an izmirde muhakkak gitmelisiniz diyebileceğim biri yok maalesef.

• Like 1