Jump to content
  • 0
Guest kadavra

Bir Kıza Alınabilecek En İyi Hediye Nedir ???

Question

Guest kadavra

saçmalamamaya dikkat edelim lütfen alacak birşey bulamayanlar için gerekli bi soru bu ;)

25 answers to this question

Recommended Posts

• 0

takı...pırlanta olursa pek bi makbule geçer.kız anında mayışır kollarına atlar:D

• 0

alacağın hediye senin bütçene ve kızın yaşına uygun olmalı biraz bilgi verirmisin

• 0

bayanlar ıcın hedıye farketmez pahalı yada ucuz olması onemlı olan alınan gunun onemı veya yapılan suprızın degerı :) onlara (bayanlara) kendılerını herzaman yuksekte hıssettırmelısınız.hayat tecrubem derkı ucuz yada pahalı arasında fark yok bayanlar her hedıyeyle mutlu olabılıyor yeterkı deger verın :derisive:

• 0
Guest kadavra
takı...pırlanta olursa pek bi makbule geçer.kız anında mayışır kollarına atlar:D

ben de takı diye düşünüorum üstad yalnız kuzenimin üstüme atlaması gibi bi düşüncem yok :rofl:

--- Sonraki mesaj ---

tuttuğu takımın maç biletini alabilirsin :D

bu konuyu bence varsa ya da olursa erkek arkadaşın görmeli :D:D bi erkeğin aklına en son gelecek hediyelerden biri yani sevindireceğini düşünmemiştim hiç :D

--- Sonraki mesaj ---

bayanlar ıcın hedıye farketmez pahalı yada ucuz olması onemlı olan alınan gunun onemı veya yapılan suprızın degerı :) onlara (bayanlara) kendılerını herzaman yuksekte hıssettırmelısınız.hayat tecrubem derkı ucuz yada pahalı arasında fark yok bayanlar her hedıyeyle mutlu olabılıyor yeterkı deger verın :derisive:

hayat tecrübene saygılar ama hediye önemlidir bi kadın için değer simgesidir zaten hediye ve onun sunuluş şekli yalnız bu durum yine de bana hangi hediyeyi alacağımın cevabı değil :)

• 0

he sen kendın ıcın soruyorsun ahh pardon nekadar aptalım kusura bakma ben genel bır konu dıye yorumda bulundum ozurdıler.

hal boyle olunca senın dusuncene gore kı tabıkı onemlı ama olayı tam bılmıyorum hedıyenın amacı ne ozel gunmu oylesınemı affttırmek ıcınmı bunlarda onemlı bılmedıgım ıcın sahsım adına sana yardımcı olamıcam. ınsallah en kısa zamanda en guzel hedıyenı bulursun, allah yardımcın olsun.

• Like 1

• 0

kuzenine güzel bir kolsaati alabilirsin sürekli kullanılan bişiydir saat her bakışında seni hatırlar