Jump to content
Sign in to follow this  
Guest ceren20

Cinlerle Yaşadıklarımız

Recommended Posts

Guest ceren20

arkadaşlar ben hiçbir zaman cinlerin geldiklerine inanamazdm hatta dalga geçerdim ama şu bi gerçekki var olduklarına inanıyordum. ama gelmelerini hep saçma bulmuştm. olay şu şekilde gerçekleşti.... üniversteye yeni başlamıştım bigün arkadaşlarımın kağıt üzerinde birşeyler yaptıklarını farkettm.ben dalga geçiyordum ama inandırmak için onların bişey yapmasını iste dediler bende ışığı açın dedm ama onun bana yazdığı şöyle bi cümle vardı '' eger ben şimdi onu yaparsam korkarsın sen devam et ben sana kendimi inandıracak bişeyler yapıcam '' dedi.. vee kısa bi süre sonra tuvaletin tüm muslukları açıldı ve ardından kapandı. artık inanmaya başlamıştım geldiklrine yaşann bu olay beni ve arkadaşlarımı şok etmişti ve arkasından bana sinanla evleneceksin dedi daha kim olduğunu bilmediğim kişiyle 3 yıl sevgili olacağım ve onun beni seveceğine inanmıodumm ama galiba şu bi gerçekki geleceği bilemeyen bu varlıklar aslında bilipde insanlara sölemediiklerini düşünüyorumm. bununlada ilgili yaşadığım bir çok olay var. ayrıca eklemek istiyorum böyle bi olay yaşayan dostlarım yani konuşanlar lütfen bana yazarmısınız bi kaç özel sorum olacak bu anlattıklarım sadece yaşadığım basit olaylardı... yani bi Başlangıçtı ... daha sonrasının hayatıma nasıl yön verdiğini beni nasıl değiştirdiğini yazmaya çalışsam bitiremem teşekkürler okuduğunuz için...

Guest ecemm_86

bu sana musallt mı oldu pekiii

Guest ceren20

tam olarak musallat oldu diyemem ama benzeri bir şeydii ilk başta bana değil arkadaşlarıma musallat olmuştu ama daha sonra bana aşık olanlar çok oldu ve artık sevdiğim insanlarla olamıyorum. herzaman ayırıyorlar yada ayırmak için birşeyler yapıyorlar.... o insan da kaldıramıor tabiii ölee işte

Guest ecemm_86

ayyyy kötü bi durum yaa

Guest ceren20

saolll kardeşim

Guest sala_zar
arkadaşlar ben hiçbir zaman cinlerin geldiklerine inanamazdm hatta dalga geçerdim ama şu bi gerçekki var olduklarına inanıyordum. ama gelmelerini hep saçma bulmuştm. olay şu şekilde gerçekleşti....

üniversteye yeni başlamıştım bigün arkadaşlarımın kağıt üzerinde birşeyler yaptıklarını farkettm.ben dalga geçiyordum ama inandırmak için onların bişey yapmasını iste dediler bende ışığı açın dedm ama onun bana yazdığı şöyle bi cümle vardı '' eger ben şimdi onu yaparsam korkarsın sen devam et ben sana kendimi inandıracak bişeyler yapıcam '' dedi.. vee kısa bi süre sonra tuvaletin tüm muslukları açıldı ve ardından kapandı. artık inanmaya başlamıştım geldiklrine yaşann bu olay beni ve arkadaşlarımı şok etmişti ve arkasından bana sinanla evleneceksin dedi daha kim olduğunu bilmediğim kişiyle 3 yıl sevgili olacağım ve onun beni seveceğine inanmıodumm ama galiba şu bi gerçekki geleceği bilemeyen bu varlıklar aslında bilipde insanlara sölemediiklerini düşünüyorumm. bununlada ilgili yaşadığım bir çok olay var. ayrıca eklemek istiyorum böyle bi olay yaşayan dostlarım yani konuşanlar lütfen bana yazarmısınız bi kaç özel sorum olacak

bu anlattıklarım sadece yaşadığım basit olaylardı... yani bi BAŞLANĞIÇTI ... daha sonrasının hayatıma nasıl yön verdiğini beni nasıl değiştirdiğini yazmaya çalışsam bitiremem

teşekkürler okuduğunuz için...

bence sen kendini ona çok kaptırmışsın seni eline almış hayatını o yönlendiriyor fena

Guest thesea

bende böyle bir deneyim yaşadım ama bizim ki çocukluktan ileri gelen bir cahillikti ve Allah'a şükür ki kazasız belasız atlattım.bir gün lisede boş bir derste arkadaşlarımla çağırdık ve biz gelceğine inanmadığımız için sürekli gülüyorduk.yanımızda ki diğer arkadaş ise gülmememiz gerektiğini,yoksa kötü şeyler yapabilceğini söyledi ama biz tabi ciddiye almadık.derken fincan kıpırdamaya başladı.biz yine gülüyoruz tabi çünkü fincanı arkadaşın hareket ettirdiğini düşünüyorduk.derken arkadaş bizi inandırmak için ''thesea nin annesinin kızlık soyadı ne'' diye sordu ve fincan bir anda bunu yazdı.o an şok geçirdiğimi hatırlıyorum.gelecekle ilgili hiç bir şey sormamıştık.sadece geçmişi sormuştuk ve hemen de geri göndermişti çağıran arkadaş.ben hala nasıl geldi,nasıl gitti anlamış değilim.bir daha da böyle bir deneyim yaşamadım.yaşamakta istemiyorum!

Guest sala_zar

benimde başımdan geçen olaylar var ama ben asla kendimi onlara çok kaptırmadım olanları düşünmedim bana yardımı olabilecek insanalara konuştum onları çok düşünmek iyi değildir çok kişide bilirki onlar genelde yalancıdır yalan söyler vede oynarlar onlara itat edenlerle eğlenirler benim abalamın bi arkadaşı vardı o bize bunu çağırmayı öğretmişti ben vede 2 arkadaşım gizlice çağırmıştı ozamanlar çocuk denilecek yaştaydık geldi sorular soruyorduk o bize cevap vermiyordu anlamadığımız şeyler yazıyordu önemli bi insanın adını veriyordu allah onu affetti beni affetmedi diyordu sürekli yollamaya çalıştık gitmedi bana yasin okuyun diyordu gitsin diye ona kitaptan yasin okuyordum ama o gitmiyordu hep aynı şeyi tekrarlıyordu arkadaşlarım çok korkmuştu bende tırsmıştım ama çok belli etmiyordum okuduğum yasine yanlış okuyorsun diyordu en sonunda benide çok kızdırdı ve küfrederek bağırdım fincanı kaldırdım gitmezsen gitme diye o gece arkadaşlarım bende kaldı benim yatak odasının camında çok uzun boylu bi adam gördüm sesimi çıkarmadım arkadaşımda görmüş o kim diye bağırdı bende sendemi görüyorsun diye fırladım yataktan o esnada yatak odasının camına bişey yapıştırdı ve yandaki ardiyeye girdi aradım kimse yoktu camdada bişey yoktu bunun devamıda var ama şimdilik yeter

Guest Muhabbetci

;) aksam vakti beni güldürdünüz ya HAKKDA sizleri güldürsün...

Yalanciyida pek kisa zamanda kendi dili ile sahitlik ettirsin ;)

Guest thesea

muhabbetçi hangimize güldüğünü sölersen sana bizzat cvp vermek isteriz!!! eğer güldüğün ben isem sana buraya yazdıklarımın doğru olduğuna dair herşeyin üstüne yemin edebilirim.gerçi sana bir şeyleri ispatlama zorunluluğum yok ama sen kimseyi yalancılıkla itham edemezsin bu forumda...cin çağırma olayı bir gerçektir ve inanmayan birileri olunca daha çabuk gelirler.genelde de rahatsız edip gitmezler ve bunu denemeyen kimse de yok gibidir.çocukluk ve cahillik birbirine girince herkes bunu dener ve gerçekten de benim annemin kızlık soyadını yazdı.bunu ben gözlerimle gördüm ve o an korkudan ve pişmanlıktan mahvoldum.

bir daha kimseyi yalancılıkla suçlama!! bu senin haddin değil...hatta hiç birimizin haddi değil.