Jump to content
SaRe.

Kiymet Bilmeyen Sevgililer İçin

Recommended Posts

Hani insan birini sever,ömrünü,gençliğini,maddi manevi olarak sahip olduğu ne varsa feda eder.Ama bir gün bir bakarsınızki sizi bir kalemle silmiş atmış. bu tür vefasız insanları cezalandırmak için baya iyi bir yöntem hak etmeyene yapılırsa döner sahibini bulur.Gelelim uygulamaya

1000 defa ihlas suresi okunur ve her 100 defada aşağıdaki dua okunur

.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.Allahumme inni eseluke ye Kahhar ye Cabbar ye Dar ye Muzillü inneke talemu...isim...ibni..anne ismi..yestehikkul zillete .Allahumme ve sellit aleyhi emradi vel eskami hatta yerciu an fihlihi ve yetubu ileyke hasbi rabbil Kahharul Cebbar.

Anlamı:Allahın senden istiyorum,ya Kahhar.ya Cabbar,ya Dar,ya Muzillü sen bilirsinki filan oğlu filan zilleti hakkediyor.Allahım ona hastalık ve bela ver,taki yaptıklarından dönüp sana töbe etsin Kahhar ve Cabbar olan Rabbim bana yeter.

Kişide korku ve zan oluşursa bir korunma duası okuması gerekir.Şu ana kadar bu terkibi uyguluyanlar arasında çoğunluğa icabet edilmiştir.ve karşı tarafa etkisi okuyanın maduriyetine göre farklılık göstermiştir.Hz. resulallah bir hadiste buyurirki;Kafir bile olsa mazlumun duasından sakının çünkü onunla Allah(cc)arasında perde yoktur.

• Like 1

Guest *sibay*

Paylasiminiza saygisizlik etmek istemem mutlaka yaralanacak arkadaslarda vardir aramizda ama en guzelinin Allaha birakilmasi oldugunu dusunuyorum sadece fikri belirttim..emege saygi onemli paylasim icin tesekkurler :)

Evet ama Allah'tan istemekte önemlidir..

Kendisi diyor benden isteyin diye :)

Eleştirinize teşekkürler :)

Merhaba,

Terkedene degil de gercekten hakeden birine okunsa nasıl olur yani beddua niyetine

Dua'nın için de Ya Kahhar esma'sı geçiyor.

Ya Kahhar esma'sı iki ucu keskin kılıç gibidir.çok çok zorda kalmadıkça size düşmanlık yapana okunur ve kahredicir.Eğer haksızsanız döner dolaşır sizi bulur.

Şöyle düşünelim;bize yapılmamasını istemedeğimiz birşeyi karşımızdakinede yapmamalıyız.

(En güzeli Allaha havale etmek.)

Herşeyin hayırlsınız dileyin, samimice Allaha el açıp diledikten sonra içten bir kere Allah demek bile yeter..

yinede Emek vererek paylaşımınız için tşkrler.

Bir kızı nişanlısı yüz üstü bırakıp gitmiş,diğeri adamı mezbeleden almış adam yapmış,cebi para görünce terkedip gitmiş,başkası kadını çocugu ile terketmiş gitmiş,başka bir adam karısı aldatmış gitmiş dahada uzar böyle.

herkes kapris olsun diye ayrılmamış.bu insanlar gidenlerden ne bekleyecekki.insan olsalar bunları yapmazlar bunların cezasını vermek haktır

Sizin böyle derdinz yoksa, milletin var ihtiyacı olan mutlaka olucak paylaşımdır bu kimseyi yapın diye zorladğımı düşünmüyorum..

--- Sonraki mesaj ---

Sadece sevgili diye sınırlamamak lazım..Hakedene uygulanır..

Bir kızı nişanlısı yüz üstü bırakıp gitmiş,diğeri adamı mezbeleden almış adam yapmış,cebi para görünce terkedip gitmiş,başkası kadını çocugu ile terketmiş gitmiş,başka bir adam karısı aldatmış gitmiş dahada uzar böyle.

herkes kapris olsun diye ayrılmamış.bu insanlar gidenlerden ne bekleyecekki.insan olsalar bunları yapmazlar bunların cezasını vermek haktır

Sizin böyle derdinz yoksa, milletin var ihtiyacı olan mutlaka olucak paylaşımdır bu kimseyi yapın diye zorladğımı düşünmüyorum..

--- Sonraki mesaj ---

Sadece sevgili diye sınırlamamak lazım..Hakedene uygulanır..

Allah hakkıyla ceza verenlerin en hayırlısıdır ;)

Dualardada Allah'tan istenir..Dua aracıdır;)

Allah hakkıyla dua edip isteyenlerden eylesin:thumbsup: Umarım bu ve bunun gibi uygulamaları sırf kendisine dönmesi,egosu için yapan olmaz... o zaman işte iradeye ve kul hakkına girilmiş olur..

hayırlı forumlar dilerim. .