Jump to content
nisann

Yıldız Düşüklüğü İçin?

Recommended Posts

Yıldızı düşüklüğüne iyi gelecek bir önerisi olan varsa yazabilir mi?Taş yada dua.Ya da başka bişi.Sitede bu konuyla ilgili yazılar fakat var fakat ben birebir tecrübe etmiş olanların yazmasını rica ediyorum.Bir oratama girdiğinde enerjinin ilk andaki gibi kalması için ne yapmak gerek?Çünkü bende çok oluyor bu durum

Özellikle zikir olması daha güzel olurdu bence.. :)

Teşekkürler konu için.

• Like 3

Yıldız düşüklüğüne neden olan üzerinizdeki negatif enerjilerdir.Negatif enerjiden arınmanın en güzel yolu da Esmaül Hüsnalardır

Yıldız düşüklüğüne neden olan üzerinizdeki negatif enerjilerdir.Negatif enerjiden arınmanın en güzel yolu da Esmaül Hüsnalardır

Tüm 99 esma'mı hergün okunmalı?

Her bir esmanın farklı farklı sayıları vardır.bunları hergün sayısınca vird edinip çekilrse o esmanın manevi olarak kapısı açılır bildiğimce.

peki bu durum vird yani kişiye sakıncası olacağı gibi bilgilerde var.onun için hergün sayısınca esma virdi çekmekten kaçınıyoruz.

Bu konuda bilgi verirmisiniz zennune kardeşim?

akik taşı ve jespır taşı faydalı diye duymuştum enerji için

Taş'lar herbir insanın yıldızına (burcuna) göre seçilmelidir kanımca.

• Like 1

vird edinin demedim:no: negatif enerjiden arınmak lazım dedim ve arınmak içinde esmaül hüsna okumak lazım biizm enerji çalışmalrında yaptıgımız gibi.

--- Sonraki mesaj ---

Tüm 99 esma'mı hergün okunmalı?

Her bir esmanın farklı farklı sayıları vardır.bunları hergün sayısınca vird edinip çekilrse o esmanın manevi olarak kapısı açılır bildiğimce.

peki bu durum vird yani kişiye sakıncası olacağı gibi bilgilerde var.onun için hergün sayısınca esma virdi çekmekten kaçınıyoruz.

Bu konuda bilgi verirmisiniz zennune kardeşim?

..................

• Like 1

vird edinin demedim:no: negatif enerjiden arınmak lazım dedim ve arınmak içinde esmaül hüsna okumak lazım biizm enerji çalışmalrında yaptıgımız gibi.

--- Sonraki mesaj ---

..................

yo hayır öyle demek istemedim. vird konusunda sizden bilgi almak için sormuştum sevgili zennunne:)