Jump to content
quardian

Türkiyede Şeytani Faliyet Olduğuna Kanıtlar

Recommended Posts

Guest playades
İstediğini yapmak için şeytanın girmeyeceği kılık yoktur .

--- Sonraki mesaj ---

Buraya bakın http://www.estanbul.com/hristiyanlik-illuminati-ve-deccal-235621.html

Hıristiyanlığın tam göbeğine yerleşmişler ,Amaçlarına ulaşmak için ellerinden geleni ardlarına koymaz şeytaniler.

Şeytaniler bugünkü Vatikan Hristiyanlığını tamamen ele geçirip dizayn ettikleri için masonik semboller sıklıkla Katolik Hristiyanlıkta da görülmektedir... Yani bugünkü Katolik Hristiyanlık aslında Yahudiler tarafından ele geçirilip kontrol altında tutulan bir suç örgütü durumundadır.Vatikan'ın yediği haltları Aytunç Altındal'dan kolayca öğrenebilirsiniz... Quardian verdiğin linkte sorduğun bir soru var, Pana filmin bilmemnesine benzettim dediğin mermer desen... O motif Antik Yunan ve Roma'da görülen bir motiftir ve dikkat edersen R harfine benzer yani Ra'nın gözünün Mısır hiyeroglifinde yazıldığı şekli gözünün önüne getirirsen bu motifle nasıl eşleştiğini de anlarsın...

Evet hatırladım sorduğum soruyu panafilm sembolündeki desene benzeyen .

Burdaki konudaki videolardan birinde bir desenden bahsediyor ,o desen sanırım üst üste getirilince dama deseni çıkıyormuş ,bu desenddede öyle birşey olabilir.

--- Sonraki mesaj ---

roseraie 'nin eklediği videoda gözümüzün içine baka baka akıllarınca dalga geçmişler .:mad:

kabedeki zaten sembolik birşey değil mi? her dikilitaş beşiktaş...hiçbirşey anlamadım iyi mi:blink: ben bu derin manaları çözemedim gitti

Gerçek bir müslüman buna göz yumarmı o bir yana böyle bir harekete ortak olurmu.

[video=youtube_share;52BHff6pvqo]

--- Sonraki mesaj ---

Bu videoda insan eliyle yapılan yada doğal olan depremleri karşılaştırıyorlar.Ben pek anlamadım

İzleyen arkadaşlar anladıklarını yazarlarsa sevinirim.

[video=youtube_share;KEeemMEEyE8]