Jump to content
quardian

Türkiyede Şeytani Faliyet Olduğuna Kanıtlar

Recommended Posts

Ençok kurtlar vadisine şaşırdım,benim bildiğim Necati Şaşmaz Nakşi tarikatından değilmi ?öyle biliyorum.

Ençok kurtlar vadisine şaşırdım,benim bildiğim Necati Şaşmaz Nakşi tarikatından değilmi ?öyle biliyorum.

Açıkçası bende şaşırdım bende öyle biliyorum ,ancak Necati şaşmazdan değilde görevli olan başkaları tarafındanda yapılmış olabilir.

Necati Şaşmaz Elazığlı bir arkadaşım var ,ondan biliyorum kesinlikle tarikattan,ama onda başka bişey var,birdenbire ortaya çıkması artık hiç izlemesemde başlarda izlemiştim ,konular değişik gelmişti doğrusunu Rabbim bilir ama ondan ne olduğunu yani ne ile bağlantılı olduğunu bilemiyorum,nasılsa siz çözersiniz:)

vay be İstanbul daki dikilitaşa hiç böyle bir anlam yüklememiştim. Masumane bir tarihieser diye düşünürdüm hep. Ya kabedekine ne demeli. biz ne kadar körüz.

Diyarbakırda konuşan şahısta çok önemli bir noktaya değinmiş. Birilerinin elindeki kuklalar gibiyiz. iplerimizi ellerinde bulunduran kişilere bakmayıp birbirimize düşelim biz...

--- Sonraki mesaj ---

necati şazmazın abisi o dizinin yönetmeni olduğu için yıldızı parladı diye biliyordum ben.

belkide oradaki piramidi filistin-israil arasındaki düşmanlığın illuminati ile bağlıntılı olduğunu anlatmak amaçlı yapmışlardır.

Haçlı seferleri dostluk seferleridir , bu iddada bulunan kişi recep tayyip erdoğan.

geçen sene bana yapılan büyülerden kurtulmaya çalıştığım dönemlerdi.eşyalarıma da büyüler yapıldığı için yatak odamı değiştirmeye karar verdim.büyük bir alış veriş merkezine gittim.ilk dikkatimi çeken yatak odası,siyah renkli,üzerinde şerit şeklinde geçen altın rengine yakın sarı işlemeler,aynı renkte bazanın ortasında ve dolabın ayna bölümünde,bir şekil,ve ben onu çok sevdim tamam bunu alacağım dedim ve aldım.alırken bana o şekil çok güzel görünmüştü.ondan sonra yatak odasında iyice huzursuz olmaya,daha fazla sesler duymaya başladım.bir misafirim dahi gelse oda da yattığında uyuyamadım,huzursuz oldum diyordu,bir gece yatak odasında yatıyorum uyurken çok huzursuzum,uyandım telefonum çalıyor,dolap tam karşımda,bir baktım karşıdan bana bakan şeytan gözü,tepesinde boynuzu,sakalı,acaip bir şekil,bazanın üstüne baktım,aynı şekil ben alırken bana öyle gelmemişti,gece kalktım onları söktüm,nette bulabilseydim yükleyecektim ama bulamadım.bu alış-veriş merkezi,kredi kartsız,kefilsiz,2-3 yıl taksit yapan bir firma.ev..... devamı ve şeytani ürünler sattıklarını ondan sonra anladım.

yılan deprem şerden o dikilitaşlar yapılmış tılsımlar osmanlı zamanında.neden bu kadar katısınız insanlar her zaman evresinde farklı bişeylere inanmış uygulama yapmış osmanlı bile katı olmayın şimdi herşey ulumminatiye bağlıyorlar.

yahudiler çalışkan heryerde sözleri geçiyor ticaretçiler masonluğa bağlanıyor bunu yazarken yahudilerin yanlısı değilim.

Aradan uzun zaman geçmiş konuyu hortlatacam ama en azından daha çok insan ulaşabilir analiz edebilir.

Bu arada bu dikilitaşlar mısırdan getirilmiş , üzerindeki hiorogliftende anlaşılıyor . Bu tür şeyleri özellikle ley hatlarına koyarlar araştırısanız anlayabilirsiniz.

endişeye gerek yok allah vadini tamamlayacak rahat olun şeytanın planı varsa allahın da planı var allah ördükleri çorabı başlarına geçirmeye kadirdir

hilelere karşı allah daha büyük hile yapar