Jump to content
carbon

Bana Rüyamda Öğretiyorlardı.

Recommended Posts

Geçenerde benimda başıma bazı bu tür olaylar geldi,

ben tılsımlarla cinlerle havas konuları ile baya uğraşmaktaydım.

birgün rüyamda evin salonunda baya yaşlı az ve seyrek sakallı bir adam gördüm

elinde bir kitap vardı içinde davet tılsım havas konuları olan salonda oturmuş onu okuyordu

ve ayağa kalkıp içerde resmen dolasıyordu, bende yanındaydım bazı seyler gösteriyordu kitapdan.

bir rüyamda cinleri beyaz bir duman olarak görmüştüm yüzleri yoktu ince bir perde tülü gibiydiler

ben o gun öğlen bazı davetleri okumustum lakin irtibat için değil başka bir amacı vardı,

neyse rüyamda bana o okuduğum surenin davetini 7 gün boyunca günde 40 - yada 41 di okursan bizi görebilirsin diyorlardı, ve bir defter gösterdiler bir tılsım altında bir cümlelik dua vardı bu tılsımı 7 gün boyunca günde 7 defa yazar 36 defa okursan herşeyi insanları celbedersin diyordu.

bu son rüya baya yakınlarda oldu bu rüyayı görmeden evvel baya sıkıntılıydım o hafta hep rüyamda duvarda olsun siyah gölge olarak olsun şeytanı görmekteydim rüyamda duvarda yansımasını görünce içimde vaya yanımda biri gelip o şeytan diyordu.

neyse birgün bir rüya gördüm rüyamda bir köprü vardı oturdugum bölgede ankarada o köprünün üstüne çık 101 kere şu 3 kelimeyi oku beni görürsün diyordu bunu diyen tüylü siyah birseydi arkası dönük yüzü görünmüyordu ama kötü biri veya seytan olarak görüyordum ben onu şeytan niye kendisini bana göstermek istesin bunu anlamıs değilim tabi.

aynı rüyada bir düğün vardı orda cinlerin düğünü idi gelin mor kıyafetli insan simasını andırıyordu lakin yüzü örtülü idi bende aralarına gittiğimde beni almadılar ve o 3 kelimeyi oku ve öyle gel dediler bir anda hepsi yok olmuştu.

ve o rüyadan sonra uyandım gece idi tekrar uyudugumda rüyamda bir evin içerisindeydim havada bir grili beyazlı bir toz bulutunun bana doğru yaklastıgını gördüm bir anda bir kadına döndü

tek gözü biraz çizik gibiydi yara gibi elinde siyah bir defter vardı içinde büyülerin vede tılsımların oldugunu biliyordum rüyamda o an kararsızdım onun cin mi yoksa seytan mı oldugunu kestiremedim yanında bir kız daha vardı 2 sininde başı örtülü idi bana ilk görünen kadın ''eğer bana ..... getirirsen sana bu kitabı veririm diyordu'' fakat istediği seyin ne alaka oldugunu tamamen kestiremedim vede böyle bir girişimde bulunmadım o istediği seyi ona vermek için zaten bulsamda o kadını nerde bulurdum bilemiyorum :), sonra biraz konustukdan sonra ben rüyamda ayetel kürsi okudum okuyunca ben onun yüzünde bir tebessüm belirdi ben kızar diye düşünmüştüm o an yanıma 2. görünen kız geldi o ilk görürnen kadının kızı idi yanımda oturuyordu ben okumayı bitirince yanıma gelen kızın yüzüne doğru üfledim ve kadın baya bi sinirlenerek 2 side yok oldu ama sinirlenince korkmustum aha şimdi yandık felan diye Allahdan bir sıkıntı olmadı :)

benimde başımdan böyle bir olay geçti :)

--- Sonraki mesaj ---

bir kere daha olmustu rüyada :)

ondada odamın içinde sandalyede oturan esmer araplara benzeyen kıyafetide aynı sekilde genç birisini gördüm

iri gözlü kaşları baya ince idi çok kötü korkutucu bakıyordu.

elinde bir defter vardı içinde buyuler havas tılsımlar fln vardı oturmuş okuyordu bende ona çaktırmadan içine bakıyordum benim baktıgımı görünce kızmıstı sinirli sinirli bana bakıp birazda gülüyordu tabi sonra yok oldu gördüğüm tertipde 1 kelime vardı onu 2000 defa okuyup vefkini yaparsan ve bunu 7 gün okursan cinleri görürsün yazıyordu :)

bana mesaj gönderiyorlar sanırım irtibat için :D

okurken bile korktum, rabbim beni onlarla karşılaştırmasın...

Gönderiyorlar da verdikleri uygulamalar aklında duruyor mu o önemli :).Durmuyorsa o rüyaların bir önemi yok.Duruyorsa da test et.

evin içinde gördüğüm varlık artık cin mi seytan mı bilmiyorum .... getir bu kitabı veririm diyen benden kan istemişti ne kanı oldugu önemli değil kan olunca konu baya insan ürperiyor

2000 kere oku dediklerini biliyorum aklımda o 3 kelimeyi oku dediğide aklımda lakin ilk gördüğüm yaslı adam en bilgilisi idi rüyamda onu hissediyordum o rüyadan beri çok pişmanım eminim sorsaydım bisey öğretirdi o adamı görmek için sonra çok uğrastım daha gelmedi :(

7 gun boyunca surenin azimetini oku dedikleride aklımda ama tılsım aklımda değil

tılsımda 16 tane arap harfi vardı üstte altında subhane yada subbuhun gibi başlıyan bir ayet vardı onu hatırlayamadım onu rüyamda okudum ama önemli olan uyanıkken test etmek herseyi celb etmek güzel olurdu :(

arkadasim neden bu kadar cok onlarla iltibata gecemek istiyorsun?

ne elde edeceksin gercekden merak etdim:blink:

benim istediğim yok dostum ben uzun zamandır onlarla irtibatı kesip asıl işlerime uğrasıyorum ben onları bırakınca onlar beni bırakmıyor, ben onları bırakmayınca onlar beni bırakıyor, sürekli rüyamda onlar ilgili davetler görüyorum okumamı istiyorlar [belkide onların dediği seyleri okumam gerekiyordur] onlarla irtibat için, benim suçum yok bende isterim rüyada yesil ormanları doğayı görmek ama işte ... ben demiyorum gel rüyama gir diye.

Ayrıca hergun uyurken ben yatakda 7 felak 7 nas 7 ihlas 7 kevser 7 kürsi 7 fatiha salavat tekbir. fln getiririm düzenli olarak ona rağmen giriyorlar rüyaya o zaman benim elimde değil bu.

Onlar sana değil de sen onları görmeye kafaya takmışsın :D her rüyanda şunu yaparsan bizi görürsün falan filan şeyler görüyorsun :D iyi işlemiş bilinç altına onları görme isteği :)

Onlar sana değil de sen onları görmeye kafaya takmışsın :D her rüyanda şunu yaparsan bizi görürsün falan filan şeyler görüyorsun :D iyi işlemiş bilinç altına onları görme isteği :)

onları görme isteği geride kaldı onlarla ilgili dua davet bayadır okumuyorum

alakam yok bilinç altında kalacağını sanmıyorum şuan bana görünüp görünmemesi

pek umrumda değil hani olursada +sı yok olmazsada +sı yok ama bilemiyorum...

Iyi de sen hep ruyanda gormussun, yani kendini uyanik sandigin bile ruya =) .. gozlerinin acik olduguna eminim, gozler acikken de ruya gormeye devam eder insan. Bunu ilk defa yasadigin icin garipseyebilirsin.

Ruyalarina bakilirsa oldukca korkuyosun ve hala ustune gidiyosun. Birak bu tur seyleri.. bi iki aya normale donersin arkadasim.