Jump to content
  • 0
Guest karam34

Böbreğimdeki Taşları Hangi Bitki İle Kısa Sürede Düşürebilirim.?

Question

Guest karam34

Hayırlı günler dua kardeşlerim..

Sol Böbreğimde 1.5 cm lik taş var şükür şok dalgaları ile yavaş yavaş kırmaya başladık..

Şimdi bunları kısa sürede böbreğime fazla zarar vermeden dökmem lazım..En etkili bitki tedavisi bilen varsa paylaşabilirmi lütfen..

Sitede göremedim varsada kusurabakmayın

Bilenler paylaşabilirmi? Rabbim hepinizden razı olsun inş.

44 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Halis ev zeytinyağı içmişti babam.Günde bir kahve fincanı kadar.Çok iyi gelmişti...Ayrıca taşları rahat dökebilmeniz için iğne filan vermiş olamaları gerekir.Vermişlerdir muhakkak...

• Like 1

• 0

Şifa niyetine bira iç. bak nasıl söktürüyor.

Arkadaşım birayı aldımı ne var ne yok temizleniyor.

Alkol kullanmıyorsan şifa niyetine içebilirsin diye düşünüyorum.

• 0

Kısa aralıklarla sürekli olarak ıhlamur çayı içildiğinde, bezelye iriliğinde taşlar bile düşürülebilir. Ama bitki kaynatılmaz, haşlanarak demlenir! Ayrıca - Magnezyum alımının arttırılması da doğru olacaktır. Böylece büyük bir olasılıkla, yeni taş oluşumu önlenmiş olur. Günde en az 3 litre su içmeyi ihmal etmemelisiniz. Allah acil sifalar versin.

• 0

kofana balığının kafasından çıkartılan bir taş var.onun ii geldiğini biliyorum

• 0
Guest karam34
Halis ev zeytinyağı içmişti babam.Günde bir kahve fincanı kadar.Çok iyi gelmişti...Ayrıca taşları rahat dökebilmeniz için iğne filan vermiş olamaları gerekir.Vermişlerdir muhakkak...

Allah razı olsun Renan kardeşim saf zeytinyağı fena ishal yapar biliyorum o yüzden içemiyorum..

--- Sonraki mesaj ---

Şifa niyetine bira iç. bak nasıl söktürüyor.

Arkadaşım birayı aldımı ne var ne yok temizleniyor.

Alkol kullanmıyorsan şifa niyetine içebilirsin diye düşünüyorum.

Mandagül kardeşim Allah razı olsun cevabın için birayı çok kişi tavsiye etti ama 5 vakit namazımı kılıyorum onunla namaz olmaz diye içemiyorum...

--- Sonraki mesaj ---

Kısa aralıklarla sürekli olarak ıhlamur çayı içildiğinde, bezelye iriliğinde taşlar bile düşürülebilir. Ama bitki kaynatılmaz, haşlanarak demlenir! Ayrıca - Magnezyum alımının arttırılması da doğru olacaktır. Böylece büyük bir olasılıkla, yeni taş oluşumu önlenmiş olur. Günde en az 3 litre su içmeyi ihmal etmemelisiniz. Allah acil sifalar versin.

Melal kardeşim Allah razı olsun ıhlamuru çok severim deniycem...

--- Sonraki mesaj ---

kofana balığının kafasından çıkartılan bir taş var.onun ii geldiğini biliyorum

Okan kardeşim Allah razı olsun yanıtın için...Eşkina balığı banada söylediler ama o taşı bulmak biraz zor çok nadir rastlanan bir balık artık..araştırıyorum temin edemedim henüz...internette satışı var bayağı pahalı ve ne derece güvenilir taşı tanımıyorum bilmediğimden çok kişi kandırılıyormuş.

• 0
Allah razı olsun Renan kardeşim saf zeytinyağı fena ishal yapar biliyorum o yüzden içemiyorum..

--- Sonraki mesaj ---

Mandagül kardeşim Allah razı olsun cevabın için birayı çok kişi tavsiye etti ama 5 vakit namazımı kılıyorum onunla namaz olmaz diye içemiyorum...

--- Sonraki mesaj ---

Melal kardeşim Allah razı olsun ıhlamuru çok severim deniycem...

--- Sonraki mesaj ---

Okan kardeşim Allah razı olsun yanıtın için...Eşkina balığı banada söylediler ama o taşı bulmak biraz zor çok nadir rastlanan bir balık artık..araştırıyorum temin edemedim henüz...internette satışı var bayağı pahalı ve ne derece güvenilir taşı tanımıyorum bilmediğimden çok kişi kandırılıyormuş.

haklısın eşkina olması gerekir.ben bizim limandaki balıkçılara bir sorayım.eger varsa alırım

• 0

Bende çörek otunu duymuştur.

Ve bira...Ama bira içemem diyorsun o halde bira mayası tabletleri var.Eczaneye birdanış istersen oda işe yarar gibi

Geçmiş olsun özellikle koladan uzak dur ve böbreklerini üşütme zira ağrısının tarifi yoktur lügatımızda:blink:

• 0

Buldummmmmm bunu bana çok sevdiğim bir arkadaşım önermişti. malum annem böbrek hastası. öneren kişi kullanmıştı memnun kaldı. ama annemde yetmezlik olduğu için kullanmadık biz. Avakado yaprağı.... 1 tutam avakado yaprağını 10 dk kadar kaynatıyorsun 1 bardak suda ılıyınca içiyorsun. 3 gün boyunca günde 1 bardak olmak üzere. 1 kaç gün ara verip yine 3 gün günde 1 bardak içiyorsun ılıkken. İbrahim Saraçoğlundan...

• Like 1

• 0
Guest karam34
Buldummmmmm bunu bana çok sevdiğim bir arkadaşım önermişti. malum annem böbrek hastası. öneren kişi kullanmıştı memnun kaldı. ama annemde yetmezlik olduğu için kullanmadık biz. Avakado yaprağı.... 1 tutam avakado yaprağını 10 dk kadar kaynatıyorsun 1 bardak suda ılıyınca içiyorsun. 3 gün boyunca günde 1 bardak olmak üzere. 1 kaç gün ara verip yine 3 gün günde 1 bardak içiyorsun ılıkken. İbrahim Saraçoğlundan...

Saolasın kardeşim bu yaprağı hiç duymadım ama sanırım aktarlardan bulabilirim..Rabbim annenede şifa versin kardeşim..Rabbim tüm hasta olan kardeşlerimize şifa versin inş Amin

• 0
Saolasın kardeşim bu yaprağı hiç duymadım ama sanırım aktarlardan bulabilirim..Rabbim annenede şifa versin kardeşim..Rabbim tüm hasta olan kardeşlerimize şifa versin inş Amin

canım benim inşallah faydasını görürsün. bende alacağım ne olur ne olmaz belki çalıştırır böbrekleri :D