Jump to content
my_soul

Tavsiyelerinizi Bekliyorum...

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben buraya yaklaşık 2 senedir üyeyim ve Çoğu konuya vakıf oldugunuzu gördüm sizden bir konuya tavsiye öneri dua bekliyorum benim problemim şu;

1sene önce ailemın rızası olmadan kaçarak evlendim Bütün yakınlarımla annemle,kardeşimle yakın akrabalarımla barıştım ama beni bir tek Babam affetmiyor Sokakta görse yolunu değiştiriyo evinin önünden bile geçirtmiyo v.s

Ve ben babamı çok özledim evet ona haketmedıgı bı yanlıs yaptım hayatımın hatasını kaçarak evlenmek güzellikle evlenseydım yıne eşimle evlenirdim kısacası Babamın kalbinin yumuşaması için ne yapabilirim elimden dua etmekten ve ağlamaktan başka bişe gelmiyor

Şimdiden teşekkür ederim...

ALLAH c.c yardımcın olsun kardeşim bol bol selavat oku ve elle fe beyne gulubihim duasını çok oku inşaALLAH barışırsın vesselam

• Like 1

Allah yardımcın olsun arkadaşım.

aşağıdaki ayeti birkaç yıl öncesinde bir forumda (burada da olabilir ama şimdi baktım bulamadım) aileyi ikna edebilmek için diye paylaşılmıştı, benimki basit bir konuydu ama işe yaramıştı. çok bilinen ve çok güzel bir ayet. ondan sonra da sık sık sıkıntılı olduğumda, ihtiyacım olduğunda duamı yapar bunu okurum ve hamd olsun yardımı olmuştur.

66 adet okunacak. gece okunması daha etkili. fakat ben ihtiyaç hissettiğim her saatte okuyorum.

'Hasbiyallahü la ilahe illa Hu, aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbil arşil azim. '

Çok teşekkür ederim Sedil yardımın ıcın butun tavsıyelerı duaları denıcem Sağolun

Eminim baban da içten içe seninle barışmanın yollarını arıyordurda gururuna yediremiyordur...İlk adımı sen at gerekirse git kapısında yat... Bu durumlarda erkek psikolojisi farklıdır,er yada geç ALLAH'ın izni ile barışacaksınız... Bol bol salavat oku,yasin-i şerif oku ve Ya HALİM oku sanırım 88 okuman gerekiyordu.Karşındakinin inadının kırılması içindi sanırım araştırırsan var... ALLAH kavuştursun inşallah...

• Like 1

bn burdakı arkadaşlar kdr bilgili değilim ama bnce YA VEDUD oku...cnku hemen çözüm getirio bu esma...tabı yıne ALLAH bilir ama bnce ya vedud küsleri hemen barıştırıo..bn ck olay yaşadm we bu kuslukler ya vedud ile çözüm buldu...

we unutma hc bir baba ewladına kıyamaz...elbet bir gün affeder cnku babaların yüreği yufkadır derler...ALLAH yardmcnz olsn...selametle