Jump to content
Guest Gülümse.

Aşk Ve Sevgi Enerjisi İçin

Recommended Posts

Guest Gülümse.

Seven kişinin, sevilen kişiyi imaje ederek, niyet ve arzusunda onun sevgisini kazanmak adına yapacagı dualar sonunda okundugu takdirde büyük bir sevgi enerjisi veren bir ayettir.. Bu enerjiyi yeteri miktarda kullanabilir ve yönlendirebilirseniz, kişiyi tesir altına alabilirsiniz..

Rum Suresi 21.ayet: Ve min âyâtihî en halaka lekum min enfusikum ezvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeh(rahmeten), inne fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn(yetefekkerûne).

anlamı: Kendileri ile huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de O’nun (varlığının ve kudretinin) delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbette ibretler vardır.

Bu okumaya Vedud esması dahil edildiginde sonuca daha süratli ulaşabilirsiniz..

Okuma sırasında olumlu olun, imajinasyonunuzu tam yapın, yada fotograf kullanın..Güzel bir buhur ile odayı donatırsanız dahada verimli olacaktır..

Sayısal degeri: 818 ancak dilediginiz miktardada okuyabilirsiniz.

Zaman olarak ise, her arabi ayın ilk iki haftasını seçebilirsiniz yada ayın yükselişte oldugunu gözetleyerek yapabilirsiniz...

dır.

benim merak ettiğim bişey var.. rabbim hepimiz için eşler yaratmış ve bu bizim kaderimiz yani alnımızda yazılı oluyormuş ya.. şimdi bizim istediğimiz kişi eğer bizim nasibimiz değilse bunları okuyarak yanlış insanla hem zaman kaybetmiş hem de o insanı kendi isteği dışında bişeylere sevketmiş olmuyor muyuz.. konu güzelmiş teşekkürler.

Guest Gülümse.

Niyetinin en başında Allah'tan hayırlısını dilersen böyle bir şeyin olacağını sanmıyorum, ya kavuşursun ya da daha hayırlı biri ile birlikte olursun.

benim merak ettiğim bişey var.. rabbim hepimiz için eşler yaratmış ve bu bizim kaderimiz yani alnımızda yazılı oluyormuş ya.. şimdi bizim istediğimiz kişi eğer bizim nasibimiz değilse bunları okuyarak yanlış insanla hem zaman kaybetmiş hem de o insanı kendi isteği dışında bişeylere sevketmiş olmuyor muyuz.. konu güzelmiş teşekkürler.

Sonucta senin kaderindeki insanı yazan da ALLAH.İsterse o kişiyi de değiştirir.Bence olaya bu şekilde sınırlama getirmemeliyiz.Allah isterse herşey olur.Herşey onun emrinde değil mi? O zaman neden kısıtlamalar getiriyoruz ki hayatımıza.Hayırlısı demek tabiki en güzeli.

Guest Gülümse.
bu duayi genell anlamda insanlar tarafindan sevilmek icin okunabilinirmi?

paylasim icin tskler

Neye niyet edersen o olur, bence okunabilir.

kader,nasibine ulaştıracak sebebleri çıkartır karşına..bilemeyiz,belki bu dua ile yazmıştır nasibimize kavuşmayı...kulluk,tedbirden ibarettir..sebeblere yapışmak nasibimize yol verir,ya da nasibimize ulaşamazsak da o yolda başka sonuçları nasib eder Rabbim..!

kader Levh-i Mahfuz'da yazılıdır değişmez.dua kaderi değiştirmez (kazayı değiştirir o ayrı bir konu) yalnızca kaderimizde varolan şeyin gerçekleşmesini hızlandırır.bişey kaderinizde yoksa da zaten onun için dua etme isteği olmaz içinizde.. Allah vermeyeceği şeyi kuluna istetmez sözünün manası da buradan geliyor..ayrıca dua etmek bile kaderinizde yazılıysa, sizin için duaya müsade edilmişse edebilirsiniz..

Benim sevdiğim biri yok, bu dua karşıma hayatımın aşkını çıkarması açısından etkili olabilir mi acaba?

Ben de aşık olmak, sevmek ve sevilmek istiyorum. ):

Sevildim bunca zaman ama sevemedim hiç. :cray: