Jump to content
ReYHaN

Evinizin Mis Gibi Kokması Için Neler Yapiyorsunuz?

Recommended Posts

evimin her odasinda kokularim vardir.makinemin icine koku koyuyorum bende evi süpüprüken guzel koku verior . elektirikli kokularim var sensorlu .... koridor da ise sürekli evde oldugum müddetce kokulu mumlarim var onlari yakiyorum.vanilyali kokulari seviyorum.sirke falan kullanmiyorum midem bulanior kokusundan

evimi ise mr. proper nin yesil renkli sivisi var guzel kokuor laminat icin onu kullaniyorum.

dolablarimin icinde minik posetlerde hazir aldigim lavantalarim var. birde harika kokan minicik sabunlar var burda eczaneden aldigim.... onlarida cocuklarin esyaalarinin arasina tek tek koyuyorum.... giydikleri zamanda misler gibin kokuor

temizlik her daim güzel kokmasını sağlar evin perdeleri makinadan çıktıktan sonra kurutmadan asıyorum yumuşatıcı kokuyo ev tavsiye ederim

Temizlik tabiki her zaman guzel kokmasini saglar..

Evet, Yumusaticilar gercekten cok guzel kokuyor.

--- Sonraki mesaj ---

evimin her odasinda kokularim vardir.makinemin icine koku koyuyorum bende evi süpüprüken guzel koku verior . elektirikli kokularim var sensorlu .... koridor da ise sürekli evde oldugum müddetce kokulu mumlarim var onlari yakiyorum.vanilyali kokulari seviyorum.sirke falan kullanmiyorum midem bulanior kokusundan

evimi ise mr. proper nin yesil renkli sivisi var guzel kokuor laminat icin onu kullaniyorum.

dolablarimin icinde minik posetlerde hazir aldigim lavantalarim var. birde harika kokan minicik sabunlar var burda eczaneden aldigim.... onlarida cocuklarin esyaalarinin arasina tek tek koyuyorum.... giydikleri zamanda misler gibin kokuor

bende mum kullaniyorum. salonda, balkonda, bahcede, banyoda .sadece yatak odalarinda kullanmiyorum.ve o minik sabunlar harika bir koku yayiyor banyoda. ama herseyin fazlasi zarar..

asiri kokuya ben dayanamiyorum:)

Ev kokuları haricinde biraz eski anneannem yöntemlerini kullanıyorum bende:) Temizlikten sonra soğuk suyun içine omomatik (lavanta kokulularını tercih ediyorum) dolduruyorum ve kaynatıyorum.2-3 kere tekrarlıyorum bu işlemi su kaynadıkca koku yayılmaya başlıyor özellikle mutfak ve giriş kapı önünü mis gibi deterjan kokuyor. Birde kaynatma işlemi yaparken mutfak bezlerinide atıyorum 1 taşla 2 temizlik yapıyorum:)

• Like 2

Ev kokuları haricinde biraz eski anneannem yöntemlerini kullanıyorum bende:) Temizlikten sonra soğuk suyun içine omomatik (lavanta kokulularını tercih ediyorum) dolduruyorum ve kaynatıyorum.2-3 kere tekrarlıyorum bu işlemi su kaynadıkca koku yayılmaya başlıyor özellikle mutfak ve giriş kapı önünü mis gibi deterjan kokuyor. Birde kaynatma işlemi yaparken mutfak bezlerinide atıyorum 1 taşla 2 temizlik yapıyorum:)

aa ne guzel bir yontem:)) tesekkurler..

aa ne guzel bir yontem:)) tesekkurler..

Temizlikk gücüü adına :):P Ben teşekkür ederim sayende diğer yöntemleri okuyup bizde öğreniyoruz:)

Guest lalyn

sensörlü makinam var koridorda ve odalarda

ama o koridordaki bir gece beni kalpten kesin götürecek, karanlıkta mutfağa ya da banyoya giderken pııııııııııııstttttttt demiyor mu, bir gün kesin kalbim duracak:D

Ben odamdaki çekmecelerimin hepsine nuh yılından kalma fax beyaz banyo sabununun kokusunu çokkkk seviyorum bir iki paket 4 lü aldım hepsine ayrı ayrı koydum.En sevdiğim kokulardandır.Miss gibi eve gidince çekmecemi açtığımda o koku müthiş rahatlatır beni.

Kız dolabıma da koyuyorum aynı sabunları.Deterjanı da varmış ama bulmak çok zor İzmir de fabrikası varmış ama nerdeen bulucam ki markayı bile bilmiyorum.O kadar fanatiğim yani:derisive:

• Like 2

sensörlü makinam var koridorda ve odalarda

ama o koridordaki bir gece beni kalpten kesin götürecek, karanlıkta mutfağa ya da banyoya giderken pııııııııııııstttttttt demiyor mu, bir gün kesin kalbim duracak:D

gecenlerde bir arkadasin evine girmemizle birden piissst diye ses cikinca ikimizde nasil zipladik:)) gercekten insan bos bulunuyor:)