Jump to content
Sign in to follow this  
Guest shadow

Ses Dalgaları

Recommended Posts

Guest shadow

islam diniyle birlikte,beddua ve lanet etmek yasak edildi.bunun altında yatan sebebleri ise kimse araştırmadı.ses dalgaları algılayamadığımız metafizik boyuttan geçer ve burda,metafizik varlıkların yapısıyla aynı oldukları içinde o varlıkları harekete geçirir,aynı zamanda şuurlu ve bilinçli bir yapıya sahip olan vede insan üzerinde muhteşem bir yönlendirmeye sahip olan burç ışınımlarını harekete geçirir....sizlere kısaca yazıyorum...o yüzden,Allahım bu çifte huzur verme,mutluluk nasip etme dememeli,hatta hiç bir olumsuz cümle dahi kurmamalıdır...

ilginç.

birtek ağzımızdan çıkan sözler değil kafamızdakilerin bile çok şeye etki edebileceğine inanıyorum.

Guest shadow

heran herşey şuurlu,akıllı ve bilinçli,sizlerin madde dediğiniz herşey....süleyman kuşlarla konuştu,onları frekansına girdi...siz yabancı dil bilen birinin frekansına girmeden onunla diyalog kurabilirmisiniz?hayır dimi...bilinçli ve şuurlu olan herşey meleki kuvvedir madde dediğimiz....sizler kanatlı insanlar aramayınız,ararsanız metafizik varlıkların elinde oyuncak olu vede bizler meleklerle diyalogdayız dersiniz acınacak duruma düşersiniz....şuan bedeninize binlerce radyasyonik ışın dalgaları girmekte peki bun dalgaların sizlerin aklına olumsuz etki etmediğini kim iddia edebilir bir düşününüz...çok mu uçuk kaçık yazıyorum yoksa...

Guest shadow

Buraya sorunlarınıza çözüm bulmak içn geldiniz,peki buldunuz mu?hala neden burdasınız hiç düşündünüz mü?saatlerinizi burda harcıyorsunuz,bir düşününüz bu harcanan saatlerle neler yapılmaz....daha ne kadar burda kalacağınız meçhul,ben çıkar giderim diyenlerde hala burdalar....iyi düşününüz,neler oluyor beynimizde,sadece herşey akılda ise bedenin tüm iradesi onda ise o zaman aklın bedenine hükmetmeli,beyin duvarlarına vuran milyonlaraca negatif ses dalgaları aklına ve bedenine hükmedememeli...

Büyülerde ses dalgalarıyla yapılıyor..... Ses dalgaları nihayetinde söylediğin gibi bedensizleri harekete geçiriyor.... Her düşünce dile dökülmemeli..........

Guest shadow

tasavvufun derinliklerine indiğinizde herşeyi beyniniz oluşturur,bedenli dediğinizide,bedensiz dediğinizide,erkekliğide ,dişiliği de...dedimya zaten tüm dalga titreşimleri akıllı ve şuurlu...cin,peri dedikleriniz ne ki?...

Maddenin parçaları yine bir enerji olan proton, elektron ve nötrondur, madde diye birşey yok algı var... Hisler var.......... Cin, peri gibi varlıklar yine belirttiğin gibi hislerle iletişim kuruyor............ Düşüncenin yaymış olduğu bioenerjiler birbirlerine çarparak atomaltı partikülleri oluşturuyor.... Ses dalgalarında çözemediğim konu neden ses dalgasının bir hızı var? Çünkü diğer boyuta açılan kapı ise bir hıza sahip olmamalı...........

söz büyüdür derler, olumsuz cümleleri dile vermeme konusuna tamamen katılıyorum.