Jump to content
Sign in to follow this  
Guest yaman

Zarar Verme Büyüsü

Recommended Posts

Guest yaman

Bu büyü için bir örümceği bir odun parçası üzerinde gezdir. İnce bir ipi şimdi örümceğin üzerine yerleştir. İp ile örümceği ikiye böl. İpi örümceğin içinden çek ki, örümceğin sıvısı ipe girsin. İpi şimdi kurut.Şimdi mumdan bir bebek yap ve zarar vermek istediğin kişiye benzetmeye çalış. Bebeğe kişinin ismini ver, ve bebeğe kişinin özel eşyalarından ( saç, tırnak, elbise parçası ) eklersen büyü daha etkili olur. Bebeği bitirdiğinde, ipi al ve kişinin zarar vermek istediğin vücut parçasına bağla. Bu yerinde kurban devamlı sızı / ağrı çekecektir. Sessizce formülü söyle :

" Cehennem Güçleri, bilinmeyenlerdeki ikametinizi terk edin ve emrime .................. ( kurbanın adı ) getirin. "SATAN" adına !

şu anda özel bölüm olduğu için tarifi tam verebilirsin. Eksikse tarif o zaman büyü ve majiye taşınması gerekir

Guest yaman

Tamam düzelttim teşekkürler

bu uygulama tam olarak böylemi yani eksik falan yok dğl mi

örümceğe bunu yapamayacam ben gerçi ama uygulamak isteyenler vardır. bu niyetle başka bir uygulama yokmu peki

Tabi sadece bundan ibaret degil.Yuksek konsantrasyon ofkeyi icte buyutmede gerekli..son cumle satan adina .. satan bizim dayioglunun ismi degil..Şeytani guclerden yardim isteniyor.Vodo buyusu oldugu ve yabanci kaynakli oldugu icin satan deniyor.siz bildiginiz uzere şeytan diyorsunuz..

• Like 1

Örümceğin büyü için ikiye bölünmesine karşıyım

Tabi sadece bundan ibaret degil.Yuksek konsantrasyon ofkeyi icte buyutmede gerekli..son cumle satan adina .. satan bizim dayioglunun ismi degil..Şeytani guclerden yardim isteniyor.Vodo buyusu oldugu ve yabanci kaynakli oldugu icin satan deniyor.siz bildiginiz uzere şeytan diyorsunuz..

:Ddayıoğlunun ismi olarak bilinseydi keşke halkı neden aydınlattın ki şimdi.

• Like 2