Jump to content
Guest angell-tr

Önemli Etkili Dua

Recommended Posts

bu cumartesi bende okumayı düşünüyorum...allah hepimizin dileklerini kabul etsin

amin..amin..amin

Guest dunkelheit

ya 1900 defa olduguna emin misiniz ona gore okuyalim ?

Guest Kavtin

66 adetli olanını okumuştum-bu arada bu anne babayı bir işe razı etmek içindir-gerçekten de çok etkili bir dua.yazan arkadaşa teşekkürler

Guest shangri-la

bende deniycem bakalım olursa yazarım :) tesekkürler

Guest dunkelheit
66 adetli olanını okumuştum-bu arada bu anne babayı bir işe razı etmek içindir-gerçekten de çok etkili bir dua.yazan arkadaşa teşekkürler

onuda mi cumartesi okicaz ?

Canlarım bu dua gerçekten çok etkili sanıyorum ki içten ve inanarak okunursa başkasına kötülük yapılmak istenmedikçe kabul oluyor. Ben yaklaşık iki ay önce yeterlilik sınavına girdim yazılıdan sonra sözlü sınavında öyle zor sorular soruldu ki nerdeyse birçoğuna bilemiyorum hatırlayamıyorum diye cevap verdim. Sınav sonunda karar için beni dışarı aldılar. Benden önce giren bazı arkadaşlar yeterliliği alamamışlardı. Ben de çok heyecanlandım. Ve hemen bir köşeye gittim. 7 kere bu duayı okudum Öyle inandım ki Allahım sana inanıp güveniyorum bana yardım et ve benim yüzümü kara çıkarma dedim. Sonra içeri aldılar beni ve bazı eksikler var ama oybirliği ile senin yeterliliği geçmene karar verdik dediler. Çok şaşırdım ve Allahıma teşekkür ettim. Ben hep zor anlarımda mutlaka okurum ve inanırım ki Allahım beni o zor durumdan çıkaracak. Şimdiye kadar hiç ellerim boş çevrilmedi. Lütfen inanarak okuyun mutlaka Allahım cevap veriyor. Bir çok kez denedim. Daha sonra yine başka deneyimlerimi yazarım.

• Like 1

rodoplu verdiğin bilgi için çok teşekkürler bir dileğimiz olduğunda değil sürekli okursak demekki her işimiz rast gidecek allahın izniyle

Evet sevgili deniz33 .Ben her sabah uyanınca ve akşam yatınca okurum 7 kere. Ve çok zorda kaldığımda mutlaka okurum. Şimdiye kadar hiç ellerimi Allahım boş çevirmedi. Bir çok kez çok zor anlarımda hep bana mucizeler gönderdi. Ama mutlaka inanarak ve Allaha güvenerek okuyun. Asla şüphe duymayın. Bilmiyorum nasıl oluyor ama mutlaka bir koruyucu yardımcı gönderiliyor Rabbim tarafından.

• Like 1

rodoplu çok çok teşekkür ederim arkadaşım. allah hepimizin dileklerini kabul etsin

allah herzaman yardımcımız olsun amin

Amin canım. Allahımız inanarak ve güvenerek okuduğumuz hiç bir duayı geri çevirmiyor. Buna inanıyorum ve bir çok kez şahit oldum.