Jump to content
Guest angell-tr

Önemli Etkili Dua

Recommended Posts

Guest neslişah
rodoplu çok çok teşekkür ederim arkadaşım. allah hepimizin dileklerini kabul etsin

allah herzaman yardımcımız olsun amin

aminnnnn inşallah arkadaşlar yeterki Allaha inancımız hiç bitmesin herşey duayla yer gök duayla :thumbsup:

Guest Av_99

S.a

dualar insanı yönlendiriyor insanın ümidini kesmemesini sağlıyor,

Ama dua ederken sadece Allah rızası için okunsa içindeki tüm niyetleri kapsar ve her isteği gerçek olur inş. Bide dualar nasıl kabul olunur bunlarıda gözden geçirmek lazım örnğ: yediğimz ve içtiğmizin harammı? helalmı? olduğunu bilmeden harek etmek, çevrendekilerin senden rahatsız olması güzel huyun olması bunlara çok dikkat etmeli inş.

Eger bu dunyaya ait bi duası görülmediyse Ahirette ona fazlasıylas verilir vesselam.

Guest neslişah

evet av99 inşallah, haklısın tabi kuralları da var ben herşeyi yapayım hiçbir günahtan sakınmayayım ama her duamda kabul olsun olmuyor tabi ;) gerçi Allah bilir herkesin gönlünü ve sevabını da günahını da o yüzden hiççççç umut kesmeden dualara sarılmak lazım derim ben Allah büyük, selametle kalınnn ;)

sayın kavtin 66 defa okunan hangi esma yada dua yazabilirmisin.tşk.ler

Guest angell-tr

insallah kabul olur dualariniz ...lutfen sonuclarinida paylasalim merakla bekliyorum

Guest leda

sevgili angel.ben bu duayı hep okurum.gerçekten de çok faydasını gördüm.sevgilim için okumadım hiç.genel okudum.çok faydalı.

Ben de hiç sevgilim için okumadım. Ama her zaman çok faydasını görüyorum. En zor anlarımda hep sanki bir yardımcı Allah tarafından bana gönderiliyor diye hissediyorum. Yukarda bir deneyimimi anlatmıştım. Bir tane daha anlatmak istiyorum. İki hafta önce uyurken kombinin su bağlantı borusu çatlamış su evin içine tazyikle akmaya başlamış. Ben uyuyorum. Gecenin 4 ü falan kapı çaldı öyle bi fırladım ki ilk koridoru geçtim giriş koridora geldim pat suyun içine girdim anladım ki evi su basmış. Gelen alt komşu adam beni uyandırdı ve gitti. Su sadece mutfak ve giriş koridorda kapı altı koruma yok ama nr diğer koridora ne odalara su girmiyor. İlk defa su baskını görüyorum panik oluyorum. hemen odaya gidip ağlıyorum ve bu duayı 7 kere okuyorum Allahım bana Hızır Aleyhiselamı yardıma gönder ne olur diyorum Tam odadan çıkçam pat kapı çalıyor. Alt kat karı koca ellerinde kovalarla geliyorlar ve kadın biz çok yaşadık böyle şeyler hemen hallederiz sen merak etme diyor ve 10 dakikada suyu boşaltıp etrafı kurutup gidiyorlar. Ben hiç bir şey yapmıyorum. Hiç bir eşym ıslanmıyor. Rüya olduğunu falan bile düşündüm. Ertesi gün hiç gitmediğim komşuya ziyarete gittim ilk defa. iismlerini öğrendim, Tanıştık. Bilirsin,z yüksek bşnalarda komşuluk pek yoktur. Kadın dedi ki ' biz 12 de yatarız ama bu gece nedense uyuyamadık kalktık ve oturduk sonra tavanın hafif nemlenmeye başladığını gördük. Haber verdik. Aslında çok ta şaşırdık o kadar su nasıl oluyorda koridorda duruyordu sadece diye sanki Allah tarafından set çekilmiş gibiydi etrafına garip bir duygu bir enerji hiisettik. sen kesinlikle sanki korunuyordunç Sonra birden niye çıkıp yardım etmek istedik bilmiyoruz Sanki bi şey bize git dedi biz de geldik' dediler. Ben bunu okuduğum bu güzel dualara ve diğer bütün güzel dualara bağlıyorum arkadaşlar. Ailem uzaktaydı ve benim o an çok yardıma ihtiyacım vardı Allahımdan çok içten istedim ve O da bana yardım gönderdi. Lütfen içten ve samimi olun mutlaka yardım geliyor. Ben o an dua yerine lanet etmiş olsaydım eminim ki bu işin altından kalkamayacaktım.Düşünün sadece iki halı kuruttum o kadar hiç bir şey bir damla ıslanmadı. Ama her gece de yatarken mutlaka okuyorum bu ve diğer duaları. Siz de inanın lütfen ve Allaha güvenin.

Guest ilkimce

çok faydalı bir duaymış bende başlicam tşk

Guest angell-tr
sevgili angel.ben bu duayı hep okurum.gerçekten de çok faydasını gördüm.sevgilim için okumadım hiç.genel okudum.çok faydalı.

ne mutlu yaaa ALLAH okuyan herkesin duasini kabul etsin ozaman hepimiz faydalanalim.