Jump to content
Guest angell-tr

Önemli Etkili Dua

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bu duayı çok isteyerek c.tesi günü okudum tamamladım.Dileğimide diledim.Ertesi hafta cuma günü dileğimle ilgili çok ama çok büyük bir adım atıldı.Hani direk dileğim gerçekleşmedi ancak çok büyük ve güzel bir adım atıldı.Bu duanın ne kadar büyük olduğunu işte ozaman anladım.Tabi dua ederken hep ''hayırlısı ise olsun'' dedim.O büyük adımdan sonra 1 ay geçti ve o dileğim hayırlı değilmiş.Ben bizzat kendim bu dileğimden vazgeçtim.Olmasını istemedim.Demem o ki eğer sizlerinde bir dileği varsa bu duayı okuyun ama hep hayırlısını isteyin.

• Like 1

Bende bu cumartesi okumak istiyorum, bakalim kismet olacak mi acaba.. Gecen cumartesi okuyacaktim, kendimi iyi hissetmedim, naip olmadi. BU cumartesi olur insAllah. Amin!!! :)

kendım cok okumuşumdur ve arkadaşıma tavsıye etmıstım.gecen yasadıgı bır olayı anlattı.bu güzel duayı okumuş cumartesı gunu.ve bi 10 gun sonra sanırım nıyetıyle ılgılı farklı bı durum olmuş.ama duamı ederken önumdekı sorunlar engeller ne varsa onları kaldır dıye dua etmıstım dıyor ve aylar oncesınden olan bır olay arkadasın haberı bıle olmadığı bır olayı kendısı ıle ılgılı olayı arkasından söylenen olumsuz bır sözü duymuş ve konumuz başka bır sey ıken bı anda alakasız bır sey söyledı ve onumdekı ne buyuk engelmıs belkı o hakkımda söylenen sözler kı oyle bı sey olmadığını yok öyle bır sey dedım ve gerceklerı anlattım dedı arkdsım.bu duanın sayesınde hıc bılmedıgım aklımın ucundan bıle geçmeyen bır konuda onumdekı engeldı belkı allah duyurdu dedı ıletmek ıstedım

• Like 1

kendım cok okumuşumdur ve arkadaşıma tavsıye etmıstım.gecen yasadıgı bır olayı anlattı.bu güzel duayı okumuş cumartesı gunu.ve bi 10 gun sonra sanırım nıyetıyle ılgılı farklı bı durum olmuş.ama duamı ederken önumdekı sorunlar engeller ne varsa onları kaldır dıye dua etmıstım dıyor ve aylar oncesınden olan bır olay arkadasın haberı bıle olmadığı bır olayı kendısı ıle ılgılı olayı arkasından söylenen olumsuz bır sözü duymuş ve konumuz başka bır sey ıken bı anda alakasız bır sey söyledı ve onumdekı ne buyuk engelmıs belkı o hakkımda söylenen sözler kı oyle bı sey olmadığını yok öyle bır sey dedım ve gerceklerı anlattım dedı arkdsım.bu duanın sayesınde hıc bılmedıgım aklımın ucundan bıle geçmeyen bır konuda onumdekı engeldı belkı allah duyurdu dedı ıletmek ıstedım

Mesajinizi yeni gördüm, olumlu gelismeler icin sizin adiniza Cok sevindim! Ben henüz okuyamadim, Kismet olmadi. Allahin izniyle hafta ya okumak istiyorum. :)

Bu duanın çok faydasını gören biri olarak bir başka dileğim için bu uygulamayı yaptım.Ancak bu sefer olmadı.Çok değer verdiğim bir arkadaşım ile aramız inanılmaz açıldı.Zaten aramızın düzelmesi imkansız gibi birşey.Ben yinede dua etmek istedim.Aradan 2 hafta geçecek neredeyse hala bişey olmadı.Bu duayı daha önce uyguladığımda tam 1 hafta sonra etkisini görmüştüm ve şok olmuştum.Bu dua bile bizim aramızı düzeltemiyorsa demekki bizim aramızın düzelmesi gerçekten imkansız.İnanarak içten yaptım fakat inancım tükenmeye başlamak üzere sanırım.Şu an bile hala telefonda gözüm acaba yazacakmı diye.Allah büyük.

Kabul olmayan dua yoktur..mutlaka şuan olmamasının bir nedeni var !Bunu daha sonra anlarsınız...

• Like 1

Kabul olmayan dua yoktur..mutlaka şuan olmamasının bir nedeni var !Bunu daha sonra anlarsınız...

Ben bu duanın gücüne gerçekten çok inanıyorum.Bizzat şahit oldum kendim gücüne.Bu dua okadar güçlü ki anlatılmaz.İşte bu sebepten dolayı bu dua ile bile isteğim gerçekleşmiyorsa imkansız birşey istiyorum diye düşünmeye başladım.Allah en doğrusunu bilir tabi ki.Ama ben gerçekten çok istiyorum duamın kabul olmasını..

Ben bu duanın gücüne gerçekten çok inanıyorum.Bizzat şahit oldum kendim gücüne.Bu dua okadar güçlü ki anlatılmaz.İşte bu sebepten dolayı bu dua ile bile isteğim gerçekleşmiyorsa imkansız birşey istiyorum diye düşünmeye başladım.Allah en doğrusunu bilir tabi ki.Ama ben gerçekten çok istiyorum duamın kabul olmasını..

Ben okuyali iki gün oluyor, cuma aksam namazindan sonra basladim, sonra yatsi dan sonra devam ettim 1000 tamamladim, ertesi günü de ögle ve ikindi namazlarindan sonra devam edip bitirmek nasip oldu aksam olmadan, bakalim kismet, bende henüz bekliyorum. Dediginiz gibi, güzel Allahim her dua yi kabul ediyor, bazende bizim anliyamadigiz sekilde tecelli ediyor...Allah Kerim, biz yinede ümidimizi yitirmeyelim, vardir herseyin bi hayri!!! ☺️