Jump to content
Guest angell-tr

Önemli Etkili Dua

Recommended Posts

ben bu duayı 1 ay önce yaptım çok sıkıntılı bir durumdayım ama işler daha da tersine döndü.

duadan neden olsun ki..1 ay boyunca aldığınız her nefesın olumsuz bedelını nasıl bu duaya mal edebılırsınız ki..lütfen bu sekılde yorumlar yazıp duadan soğutmayalım ınsanları..büyü dışında yapılan dualardan zarar gelmez ..belkı daha kötü olacaktı Allah okuduğunuz duanın hürmetine daha buyuk sıkıntıdan kurtardı sizi ..

duadan neden olsun ki..1 ay boyunca aldığınız her nefesın olumsuz bedelını nasıl bu duaya mal edebılırsınız ki..lütfen bu sekılde yorumlar yazıp duadan soğutmayalım ınsanları..büyü dışında yapılan dualardan zarar gelmez ..belkı daha kötü olacaktı Allah okuduğunuz duanın hürmetine daha buyuk sıkıntıdan kurtardı sizi ..

Katiliyorum, Mevlam ne eylerse güzel eyler. :) Allahim daima hayirli olanini nasip etsin. Her dua kabul oluyor ama bazen bizim istedigimiz sekilde olmayabilir, Allah herseyi daha iyi bilir. Kul ise cok acelecidir. Isra Suresinin 11. ayetinde ne güzel anlatiyor, kul neyin hayir neyin ser oldugunu bilemez,ancak Allah bilir.

"17/İSRÂ-11: (Diyanet İşleri (eski)) İnsan iyiliğin gelmesine dua ettiği gibi, kötülüğün gelmesine de dua eder. Esasen insanoğlu acelecidir. / (Edip Yüksel) İnsan, iyi bir şey için dua ettiğini sanırken aslında kötü bir şey için dua eder. İnsan çok acelecidir"

• Like 1

bir duanın daha doğrusu tevbe 129. ayetten olan duanın anlamı "Bana, Allah yeter (kâfidir), O’ndan başka ilâh yoktur. Ben, Allah’a tevekkül ettim (güvendim). Ve O, azîm arşın Rabbidir.”

iken nasıl olurda dua işlerimi terse döndürdü denilebilir, bilakis olması gerekeni hayırlı hale getirir haram için okunmadığı sürece

• Like 2

Yanlis ifade ettim sanirim. Kabul olmadi demiyorum. Aksine ters gitmesindede bi hayir goruyorum. Ve mutlaka hayirli sonuclanacagina inaniyorum. Haram icin okumadim zaten. Gun icindede cok okumaya devam ediyorum. Az once cumleme tekrar baktigimda yorumlarinizda haklisiniz.

bu cumartesi niyet ettim bende okuyacağım. paylaşan arkadaştan Allah razı olsun.

arkadaşlar bende okuyacagım bakalım inşallah rabbim kabul eder 3 yıldır evımı satamıyorum eğer olursa bu duayı buraya yazan arkadaşımızda dua almış olacak ne güzel şey değilmı hersey için sebeb olanada dua vardır

bu duayı okuduğunuzda evinizi satabildiniz mi?

mümkünse üç hafta tekrar edilmesi gerekiyor

Bu duayı uygulayan arkadaşlara bi sorum var, bir defa yapıp bıraktınız mı yoksa devam ettiniz mi her hafta?