Jump to content
Guest angell-tr

Önemli Etkili Dua

Recommended Posts

tüm dilek duaları tek gün okunuyorsa 3 hafta tekrar edilmelidir gün sayısı varsa 3-7-21 gün okumalıdır

bu duymakdan ziyade duanın okuma usulüdür adabıdır :)

Anladım siz o şekilde mi duymuştunuz?
  • Like 1

tüm dilek duaları tek gün okunuyorsa 3 hafta tekrar edilmelidir gün sayısı varsa 3-7-21 gün okumalıdır

bu duymakdan ziyade duanın okuma usulüdür adabıdır :)

ben bilmiyordum :) aksine bi defa yapıp beklemek lazım sanıyodum hani olacak mı olmayacak mı kuşkusuna düşmeden, ama üç kez yapıp öyle beklemek lazımmış :) teşekkürler

Bu duayi okuma zamani tam olarak nedir lutfen bilgisi olan birisi soylebilir mi. Cuma aksami mi? Yada Cumartesi sabah mi veya aksam mi okunmali? Tesekkurler

• Like 2

cumartesi muhabbet le ilgili okumalar okunmaz diye biliyordum ser saatde basladigi icin ayrilik etkisi olurmus

bilgisi olan varmi bunla ilgili

okumak istiyorum da bu duayi

cumartesi gününün ilk saati genel olarak şer saat olsada kaçmişi gitmişi döndürmek için uygulma yapılır

• Like 1

cumartesi gününün ilk saati genel olarak şer saat olsada kaçmişi gitmişi döndürmek için uygulma yapılır

@Ivy aksammi gunduzmu yapilmasi dogru ?

Hayırlı Cumalar arkadaşlar.. Bende yarın bu duayı okumaya başlıcam inşallah ve basarabilirsem dileğim olana kadar her cumartesi 1900 kere okumak istiyorum. İnşallah duam gerceklestiğinde buraya yazmak nasip olur. Cok sıkıntılı zamanlardan geciyorum gercekten Allahım olmasa psikolojim çok bozulmuştu hep bana güç veriyor umut veriyor çok şükür. 4 yıldır görüştüğüm kişi beni artık sevmediğini ve kesinlikle istemediğini söyledi ve gitti ki ilk adımı atan oydu bana hep evlilikten bahseden oydu bana o kadar güven vermişti ki bir gün bana böyle diyeceğini hiç düşünmemiştim okulum olduğu için evliliği hep mezun olup bir işim olunca diye konuşuyorduk. Ben tam mezun oldum en büyük yolu katettık diyordum birden böyle gitti. Allahım tüm iyiniyetli dilekleri kabul etsin inşallah Amin Amin Amin

bu konuyla ilgili tam olarak bilgim yok ama muhabbetle ilgili dualar ozellikle aksamlari cumartesi okunmaz ser saatiyle baslar ve ayirma etkisi yapar diye biliyorum.

Edited by Sunrise