Jump to content
197272

Yoga Yapanlar Dikkat Çok Önemli Hayati Bir Konu Lütfen Bakin.

Recommended Posts

Yoga uzak Doğu inanışlarının bir ritüelidir bana çok saçma gelir spor yap eğlen arkadaşlarıyla takıl rahat ol ,Allah'a sığın dua et benim inancım budur bana göre hikaye yok evrensel enerji yok yoga yok daha neler

Arkadaslar neden yoga diyince sanki dinden cikiliyormus seytana uyuluyormus gibi dusunuyorsunuz yoganinda turleri var mesela ben tibet yogasi yapiyorum 5 hareketten olusuyor ve bu hareketlerde normal sporda yapilan hareketler ozaman spor yapandami dinden cikiyor ben ilk defa bu yil basladim ve bu yaptigim yoganin bir adida tibet ayini ama hareketleri spor hareketlerinden ibaret ,omm da yapmiyorum ve kendimi okadar rahatlamis hissediyorum namazlarimi daha canli kiliyorum cunku kaslar calisiyor bu hareketlerle .Din inanci ALLAHA yakinligi kulla ALLAH arasinda ,hem yoga yapip hem inanci saglam insanlar cok var hemen bize yabanci seylerde din gitti seytana uyuluyor telasi sariyor lutfen dinimizi iyice yobazlastirmayalim .

rıtuüller yogalar enerjıler zıkırler meditasyonlar ohooooooooooooooo hepsını bırbırıne karıstırmıssınız arkadaslar

hepsı farklı

ayrıca gercek yoga gercekten kultur fızık hareketlerı yanı plates bır bakıma buda butun bedenın calısması dınc olmak sağlıklı olmak spor yapmaktır

om a gelıncede o zaten baslı basına bır medıtasyon şeklı

onun ıcın lutfen bırbırıne karıstırmayalım calısmaları

senın dının sana benım dınım bana anlıyacağınız