Jump to content
Sign in to follow this  
Guest HOLLOW MAN

Vücut geliştirme-body building

Recommended Posts

Guest HOLLOW MAN

bu sporu yapanlar nerde

Guest camkinoz_61

Ben burdayım ama başka kimse yok sanırım.Vücut Geliştirme ve fitnes sporu üzerine sorusu olanlara yardımcı olabilirim.

Guest udiolgun61

evde çalışabileceğimiz bir yöntem var mıdır ?

illa ilaç ya da ek besinler kullanmak zorunlu mudur ?

Guest camkinoz_61

udiolgun61 Birincisi, evde çalışmakla bu iş olmaz.Mutlaka ta donanımlı bi salona yazılıp düzenli bir şekilde antrenman yapman ve düzenli beslenmen lazım.

İkincisi ilaç demişsin.Benm bildiğim ilaçlar sağlık alanında kullanılır.Ama sanırım sen protein tozu, amino asit vs. bunları kastettin.Bunlar ne hormondur nede ilaçtır.Sadece beslenme açığı olanlar için ek takviuye ürünlerdir.Kullanılmasında bir zarar yoktur.

Guest plaza

Ben düzenli olarak bir spora gidiyorum evde çalışma ancak günüm geçerse telafi pratiği oluyor stationlarla bir değil dumbell :)

ama evdede uygun aletler olmazsa neden olmasın :D

Guest MR. MUSCLE

Evet arkadaşlar.

Sorularınızı sorun cevaplar gelsin. Hazırım...

Evet arkadaşlar.

Sorularınızı sorun cevaplar gelsin. Hazırım...

arkadaşım sen diğer konuda cevaplamıştın teşekkür ederim,diğer arkadaşlardan bilgisi olan yardımcı olabilirmi,vucumuzdaki çatlaklar için nasıl egzersiz yapmalıyız,yada egzersizleri var mı?

Guest MR. MUSCLE

Ben teşekkür ederim.

Gerekli cevabı verdim. Başka hiçbir çözümü yok.

Ben Moderatörlüğünü yaptığım VücutGeliştirme forumunda bu konuları hemen hemen her ay 3 - 4 kere cevaplıyorum / cevaplıyoruz.

Lazer yöntemi ile yada plastik cerrah tarafından bir tedavi uygulanabilir. Gerisi hikayedir. Eczanede yada attarlarda satılan ürünler kandırmacadan başka birşey değil.

Çatlaklara çözüm olabilecek egzersiz çeşidi yoktur. Esnetme çalışmaları fazla yapılmamalı ve hızlı kilo alımı yada kilo düşüşü yaşanmamalı.

Guest MR. MUSCLE

Üzülme :)

Hayır, çoğu zaman sevinilen şeyin ardından değil, üzüntü duyulan şeyin ardından gelir.

Üzülme :)

Hayır, çoğu zaman sevinilen şeyin ardından değil, üzüntü duyulan şeyin ardından gelir.

ne güzel cevap verdin arkadaşım ya,valla nasıl bi hayr var bende merak ediyorum,dua ediyorum birde çatlaklar için..