Jump to content
Sign in to follow this  
Guest HOLLOW MAN

Vücut geliştirme-body building

Recommended Posts

Guest MR. MUSCLE

Asıl güzel cevap senin imzanda saklı Reyhan.

Çatlaklar şu an kırmızı mı? Pembe mi ? Kaç aydır var? Benim bahsettiğim nedenlerden mi oluştular? Kilo alımı yada düşüsü vs?

Asıl güzel cevap senin imzanda saklı Reyhan.

Çatlaklar şu an kırmızı mı? Pembe mi ? Kaç aydır var? Benim bahsettiğim nedenlerden mi oluştular? Kilo alımı yada düşüsü vs?

en kötü olanı beyaz ve baya uzun zamandır var,asıl en enterasını bazen azalıyolar bazen çoğalıyolar,anlamadım gitti,birde 53 kiloyum boyumda 1.63 gibi kilo alıp vermiyorumda hep aynıyım,ama geçmiyolar ve çok araştırdım kesin bi çözüm yok gibi...

Guest MR. MUSCLE

Ergenlik yıllarının hatırası da olabilir... Vücut gelişirken kız çocuklarında bu tür semptomlara sık sık rastlıyorum.

Dediğim gibi geçmeyecek ama zamanla hiç belli olmayacak kadar görüntüleri kaybolacak ve deriklikleri azalacak. Zaman herşeyin ilacıdır.

Başka sıkıntınız var mı?

Allah razı olsun başka sıkıntım yok allaha şükür,ama çatlaklara mücadeleye devam edicem:)

Guest MR. MUSCLE

Yüz güzelliğe, eller ise zerafete ve hayra delalet eder.

Yüzü ve elleri güzel olan bir bayanın heryeri güzeldir. ( hadis )

Çatlaklar okadar da önemli değilmiş :)

Guest MR. MUSCLE

Tekrar görüşmek dileğiyle...

Güzellikler ile kalın yada onlar sizinle kalsın .........

reyhan onlar gecmiyor canim. benim de kollarimda gögsümde ve karnimda var. hamilelik ile gelen bir sey ama beni o kadar rahatsiz etmiyorlar.

mr. muscle arkadasim benim kollarim kalin kilo verme ile de iyice cividi igrenc duruyor. ne yapsam da sikilastirsam tekrar.

reyhan onlar gecmiyor canim. benim de kollarimda gögsümde ve karnimda var. hamilelik ile gelen bir sey ama beni o kadar rahatsiz etmiyorlar.

mr. muscle arkadasim benim kollarim kalin kilo verme ile de iyice cividi igrenc duruyor. ne yapsam da sikilastirsam tekrar.

deme öyle ya inanıyorum % 50 geçireceğim,kararlıyım:)

merhabalar bende 4 aydır vucut geliştime yapıyorum ama koltuk altı bölgesinde kırmızı çizgiler halinde çatlaklar oluştu önlemek için ne yapmam gerek acaba