Jump to content

atelia

Dondurulmuş Üyelikler
 • Toplam İleti

  429
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  1

Toplam Beğeni

2.090 Excellent

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Büyük sıkıntılar çekmiş veya başına çok büyük bir kaza gelmiş kişilerde bu olaylardan sonra bazı sıradışı işaretlerle karşılaşabiliyorlar. Kendimden örnek vereyim: Yaklaşık 1 yıl evvel başımdan çok sıkıntılı bir olay geçti. Öyle ki üzüntüden yataklara düşürdü beni. Bu olayla birlikte daha önce hiç deneyimlemediğim fakat arasıra da olsa etrafımdan duyduğum bir şey bana hasıl olmaya başladı; "göz seyirmesi" Kötü ve bana sıkıntı-üzüntü verecek bir şey olacağı zaman sağ, sevindirici bir şey olacağı zaman sol gözüm seyriyor. Yaklaşık 1 yıldır durum bu. Psikolojik değil ve bunu denemedim ama bir
 2. Merhaba arkadaşlar, Bir süre önce tesadüfen siteye üye oldum. Buradaki dualar sayesindebazı isteklerim gerçekleşti. Vesile olanlardan Allah razı olsun. İstediğim bir iş vardı oldu. Hayat arkadaşı olabilecek hayırlı bir insan diledim o da oldu. FAKAT; iki dileğimden de hayır göremedim. Başıma gelmeyen kalmadı. İftiraya uğradım, hakarete maruz kaldım. Hayatım boyunca görmediğim çirkinlikleri gördüm. Çok sevmekle beraber biraz da korkar oldum dua etmekten veya verilen tesiri kuvvetli dualar ile meşgul olmaktan. Olmazı olduran duaları okumaktan çekiniyorum artık. Olmazı oldurmak?!
 3. Şükrü abi özel günlerde okunmuyor mu? Dua olduğu için belki abdest alıp okuyabiliriz mi acaba özel günlerde de?? Okumazsak tersine döner diye endişeliyim.
 4. Tamam abicim Allah razı olsun mesajını gördüm. Cevabımı aldım. Okumaya devam edeceğim.
 5. Şükrü abicim, ben verdiğiniz bu duayı dünden itibaren okumaya başladım. Ancak bu duayı okumaktaki niyetim şudur ki işlerim yolunda gitsin, hem işimde hem evimde dirlik düzen hoş sohbet olsun. Bu dua tüm kalpleri mıknatıs gibi çeker demişsiniz anlamına baktım çok güzel çok büyük, belki de herkes kaldıramaz o kadar büyük bir anlamı var. Sorum şudur ki bu dua sadece karşı cinsin ilgisini çekmek isteyenler tarafından mı okunur? Anlamında böyle bir şey okumamama rağmen içime dert oldu. Kimsenin iradesine aklına Allahın yasak ettiği şekilde etki etmek istemem. Allah korusun. İsteğim de üstte yazdığ
 6. Evet gerçekten ikisi arasında baya bir fark görülüyor. Lütfen hangisini okuyacağız? Konuya bir açıklık getirirmisiniz?
×
×
 • Yeni Oluştur...