Jump to content

tuhan

Üye
 • Toplam İleti

  52
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

236 Excellent

Güncel Profil Ziyaretleri

974 profil görüntüleme
 1. Donuk hayaller , Boş resim kağıtları , Yağar üstüne ; Güneşi örten perdeden . Renklerle doldurur, kalbin beyaz geceyi . Hiç bitmeyen bir sahne , Alırsın biletsiz seyircisinden . Şarkılar seni unutur . Şiirler seni yazmaz . Sen tuvaline rengi olmayan , Boyalar damlatırsın Soğuk son kez ısıtır seni Anne şefkatiyle .
 2. Müsade isteyeyim; Aranızdan ayrılmak için vakitlice, sebeplerim var. Geç oldu artık bende misafirim. Ev sahibinide göremedim , Yorgunum da dinlenmeliyim. Sohbetiniz de çok sıktı, Kusura bakmayın, İki kelime konuşamadım. Müsade edin gideyim. Takatim kalmamış, İkramlar güzeldi, Yedik doyduk. Ev sahibi burdalar mı, Göremedim. Olsaydı biraz tadı tuzu sohbetin, Güler yüzde hiç göremedik! Bilimiyorum sonu yok hoşbeşin. Bende ne tad kaldı, Ne de cevap verilecek peşin.
 3. tuhan

  Kuzey

  Güneşin soğuk rüzgarları esiyor bu topraklarda. Aşk kırmızı rengini maviye bırakmış, Yer yer yeşil başka da göremezsin... Soğuk ısıtır,ısırır,kıstırır bir köşeye. Sağa sola öteye gidiş yok hep beyaz. Kuzey kutbunda her yer güneye bir çıkış. Tabi daha makul topraklara.
 4. tuhan

  Henüz

  Bulamazsın an gelir Bir öncesi biraz daha geri Bulamazsın anı anılarda kalmışsa Unutamazsın büyüdükçe daha büyür Ne kadar derindeyse o kadar ağır gelir Kuşlar ötmediyse çiçekler açmadıysa bu bahar bana gelmemiştir Hala kış yağan kardan bahsettiğim sana , Bir kar tanesini hep kıskanmışımdır Saçlarının arasında kaybolan Bir de ben ağır ağır yol alan En kötü ve en güzel günümdü Herşeyi verip hiçbirşeyin kalmayınca Anladım ki herşey sen olmuşsun Solmuşum ben açmadan bu baharda Toprakta son bulmuş . Ve bir çok nedenim var sadece birini seçmekte zorlanıyorum ,
×
×
 • Yeni Oluştur...