Jump to content

mina306

Üye
 • Toplam İleti

  1.921
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  15

Toplam Beğeni

29.653 Excellent

2 Takipçi

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  sol taraftaki uyuşma, karıncalanma vs belirtiler anneye zülüm veya anne ah ve bedduası dır kardeşim. Tövbe edip annenden hak helalliği alınacak.
 2. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Anlattıklarınızdan üzerinizde bir etki olduğu anlaşılıyor.
 3. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Herşeyin bir usulü vardır kardeşim. Her Süreyi, ayeti veya duayı temiz bir halde okumak çok sevaplı ve çok faziletlidir elbette. Sırf Allah rızası için ve Rabbi anmak için yaptığımız okumalarda abdestsiz oluduğumuz zamanlarda oluyor. (gusülsüz değil ama) Ammavelakin belirli bir çalışma için yapılan okumaların kesinlikle abdestli ve adabına uygun olması gerekli. Selametle
 4. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Eyvallah kardeşim.
 5. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Nazar çıkıyor derler okurken esnemeler olursa. Allah kelamı ve İsmi mübarekeleri mutlaka ama mutlaka bir şekilde faydalı olur kardeşim. Aksini düşünmemek gerek... haşa.
 6. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Evet iyi olur inşallah. Hatta Somyanızıda sirkeli su ile siliniz. Elinize eldiven geçirmeyi ihmal etmeyin derim acizane.
 7. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Bir rüyyayla amel etmek doğru değildir kardeşim. Vesvese yapmayın inşallah bir şey yoktur. Yine de içiniz rahat etmez ise yatağı Felak ve Nas surelerini okuyarak sirkeli su ile yıkayabilir veya silebilirsiniz. Sonrasında da değiştirmeniz evladır. Yanlız bu değiştirdiğiniz yatağı hiç bir kimsenin kullanımına vermeyiniz veya kullanılacak durumda olarak atmayınız. Selametle
 8. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Yakınınızda ki biri ise üzerine okuyun Suya okuyun ve içirin Uzakta ise Adına niyetlenerek okuyun ve ona havale edin.
 9. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Kimin yaptığı yada yaptırdığı o kadar önemli değil önemli olan o pisliğin bir şekilde kişiye veya aileye yapılmış olması. Uzaktan veya yakından size yada ailenize yapılarak evinizin içine konmuşsa hangi şekilde olursa olsun okunmaya devam edilmeli ki en azından yapılan büyünün etkileri azalsın ve zamanla zayıflayarak ortadan kalksın inşallah.
 10. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Yazılarak temiz bir kaba konur üzerine su doldurulur ve en az 21 gün içilir. ve aynı zamanda da süre okunursa tesiri katlanarak artar.
 11. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  7 kere okunur ve buna bir müddet devam edilir.
 12. El Bais ismi şerifinin dusı
 13. İSRA SÜRESİ وَإِذَاقَرَأْتَ الْقُرآنَ جَعَلْنَا بَيْنَكَ وَبَيْنَ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَبِالآخِرَةِ حِجَابًا مَّسْتُورًا 45- Ve izâkara’tel kur’âne cealnâ beyneke ve beynellezîne lâ yu’minûne bil âhıratihicâben mestûrâ Kur’anokuduğunda, seninle ahirete inanmayanların arasına gizli bir perde çekeriz. وَجَعَلْنَاعَلَى قُلُوبِهِمْ أَكِنَّةً أَن يَفْقَهُوهُ وَفِي آذَانِهِمْ وَقْرًا وَإِذَاذَكَرْتَ رَبَّكَ فِي الْقُرْآنِ وَحْدَهُ وَلَّوْاْ عَلَى أَدْبَارِهِمْ نُفُورًا 46- Vecealnâ alâ kulûbihim ekinneten en yefkahûhu ve fî âzânihim vagrâ., ve izâzekerte rabbeke fîl kur’âni vahdehu vellev
 14. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Benim bildiğim Tekvir Süresi ve birde Kevser Süresi .
 15. mina306

  Tekvir Suresi Ve Faydaları

  Doğrudur kardeşim. Allah razı ve hoşnut olsun. Selametle
×
×
 • Yeni Oluştur...