Jump to content

Adanus01

Üye
 • Toplam İleti

  5.467
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  12

Toplam Beğeni

32.764 Excellent

Güncel Profil Ziyaretleri

5.985 profil görüntüleme
 1. Adanus01

  Temel Yarışmada

  Kanaryadan nasıl Fokbalığı doğru çıkarki ? Bu işin Fok'unu çıkarmışlar Kanaryalılar Hala Temelden zeki hissediyorum.
 2. Bende her sene toplayıp yaptırırım asma yaprağıyla karışık pişiriyorlar dolmasını.Dut yaprağı asmaya nazaran daha yumuşak ve talı oluyor.Sararkende daha kolay sarılıyor geniş olduğu için.(ben bile sarabiliyorum )Özellikle Mayıs ayında toplamayı yeğliyorum.Zira dalların en uç kısımlarındaki parlak ,körpe ve iricelerini seçiyorum. O vakit kart ve damarlı olmuyorlar
 3. Şubatta minyatür gül çeliklemesi yaptım.Kırmızı ve pembe olanların yüzde 80'i tuttu.15 tane turuncu çeliklerimse hepsi tomurcuk vermesine rağmen hepsi kurudu şimdi Ama yılmayıp seneye tekrar deneyeceğim İNŞALLAH.
 4. Adanus01

  Evde Kal Evdekal...

  Yarın ayın 16'sı.İstatik tahminlerinl karşılaştıracağım bak.
 5. Çintilecek çekirdeklerini göremedim
 6. Adanus01

  Ben Yeni Üye Olduğumda....

  Üye olursam buralar ilerde çok değer kazanır kiraya felan veririm sanıyodum
 7. Teşekkürler Allah razıolsun kardeş.Yeğenlerininde olur inşallah Rabbim onlarada tatdırsın evlat sevgisini.İnanıyorumki herşeyin bir vakti zamanı var ben 5 yıl bekledim Rabbim ziyadesiyle lütfetti.
 8. Allah razı olsun Renan Rabbim en güzellerini herkesin kalbine göre versin.
 9. Aslı varsa güzel taktikmiş deneyecem bunu üçünden biri uyusun yeter ne ala.Diğer ikisini ikiz bebek arabasına attımmı 30 metre gitmeden 30 saniyede uyutabiliyorum zaten.
 10. Evet bebişlerim üçüz oldu maşallah. Dakika farkına göre sıralamaları : Melike-Muhammet-Mustafa. Bir batında kurtulup 5 kişilik kalabalık aile oluverdik.
 11. Teşekkürler Nurlan kardeş.Allah hepimizin yavrularını esirgesin. Eyvallah Renan cümlemizinkini bağışlasın İnşallah. Ehh artık ikiz gibi birşey diyelim artık çünkü ikisi birbirine çok benziyor.(Dip not: alıştıra alıştıra sayı veriyorum)
 12. Her biberondan sonra 3-5 çay kaşğı kaynayıp soğumuş su veriyorum dil üstündeki süt pamuklanması dağılsın diye.68 günlük oldular.Şimdiye kadarda suyun bir zararı olmadı.
 13. eyvallah ivy sakıncası yok Allah esirgesin hepsini Bebişler desen daa doğru olacaktı Hamdolsun kızda var erkekte
 14. güzel taktikmiş deneyecen bunu tutmazsa da biberon garanti susturuyor
 15. teşekkürler kardeşim bilmukabele teşekkürler Berre hayırlı evlatlar olurlar inşallah teşekkürler kardeş hep beraber inşallah teşekkürler kardeş cümlemiziniyle beraber inşallah
×
×
 • Yeni Oluştur...