Jump to content

Evlilik Muskasi


Şanaa
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Evlenmek istediği halde kendini uygun eş bulamayan yada maddi durumdan dolayı bu yönden kısmeti kapalı olan erkek evlenebilmesi için kişi ocağın başına oturtulup ...kez YA ŞAFİ diye mırıldanması ve ocağa üflemesi gerekir ve okişinin yüzüne fatiha okuyup üfler,ardında küçük beyaz kağıtlara ... adet ... ismi yazılır sıcak bir suya konulup eritilir ve besmsle çekilerek evlenecek kişiye içirilir,buna .... gün devam edilir.Sürenin bitiminden sonra kişiye temiz bir kağıdın üzerine .... kez alt alta ALLAHHUMMESALLİ ALA KISMETİHİ yazıldıktan sonra bu kağıdın başlangıç ve bitim yerlerinin sağına soluna...ayrı k..ismi yazılır ... kez yazılan yazının tam ortasına yani ... sıraya evlenmek kişinin ismi yazılır hazırlanan bu muska katlanıp naylonlanıp balmumu ile yapıştırılır tütsülerse katlamadan önce daha iyidir ve kişinin boynuna asılır.

--------------------

evlenmek istediği halde kendini uygun eş bulamayan yada maddi durumdan dolayı bu yönden kısmeti kapalı olan erkek evlenebilmesi için kişi ocağın başına oturtulup ...kez ya şafi diye mırıldanması ve ocağa üflemesi gerekir ve okişinin yüzüne fatiha okuyup üfler,ardında küçük beyaz kağıtlara ...adet ... ismi yazılır sıcak bir suya konulup eritilir ve besmsle çekilerek evlenecek kişiye içirilir,buna .. gün devam edilir.sürenin bitiminden sonra kişiye temiz bir kağıdın üzerine ... kez alt alta allahhummesalli ala kismetihi yazıldıktan sonra bu kağıdın başlangıç ve bitim yerlerinin sağına soluna ..ayrı ...ismi yazılır ... kez yazılan yazının tam ortasına yani ... sıraya evlenmek kişinin ismi yazılır hazırlanan bu muska katlanıp naylonlanıp balmumu ile yapıştırılır tütsülerse katlamadan önce daha iyidir ve kişinin boynuna asılır.
büyüler kitabindan alintidir
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...