Jump to content

Rakamlarla Erkekler


Guest Lucky

Önerilen Mesajlar

Çok eğlenceli bir dergidir İngiliz ‘more’. Erkeklerle ilgili bir istatistik yapmışlar… (İstisnai bir nedenden ötürü kız arkadaşından ayrılan balet yüzdesini listeme alamayacağım!)

 

% 83 Sevgilileriyle beraber olduklarında hesap ödeyenler. (İngiltere’de de bizde de durum benziyor demek ki, hesabı erkekler ödüyor.)

 

4’te 1: Ruh ikizine inanmayanlar. (Kadınlarla ayrıldıkları en önemli noktalardan biri, inanmasınlar bakalım; ruh ikizi elbette var.)

 

Yüzde 74: Yatakta seks yapmaktan hoşlananlar. (Erkekler fantezilere pek düşkün gibi görünseler de iş yatağa gelince onlar da muhafazakar oluyor galiba. En iyisi bildik ve güvenilir bir yer sanırım.)

 

Yüzde 50: Diğer erkeklerin ‘ölçü’lerini merak edenler. (Aa ne ayıp; başkasından size, hatta bize ne?)

 

Meksikalı ve Brezilyalılar: Dünyanın en iyi aşıklarıymış! (Bana sorsalar İtalyan veya Yunanlı erkek derdim ama bakın gerçekler başka.)

 

Yarım saat: Bir erkeğin hazırlanıp evden çıkma süresi. (Kadınların hazırlanma süresi 2 saat galiba, ben ortalamanın bir hayli üzerindeyim.)

 

Yüzde 38: Düzenli bir ilişki isteyen bekar erkek yüzdesi. (Bekar erkekler bir ömür ‘bekar’ kalmak istemiyorlar baksanıza. Ama bekar erkek yok diyen kızlar sizi nerede bulacak bir adres verseniz!)

 

Boyun: Bir erkeğin en erojen yerleri, tahmin edilenin aksine kulak memesi ve boyunmuş. (Bu iyi haber, biz başka şeyler öğrenmiştik oysa!)

 

Yüzde 54: Kadınların iyi bir geliri olmasını tercih edenlerin yüzdesi. (Erkekler artık yere sağlam basan kadınları tercih ediyor, elbette İngiltere’de. Türkiye’de bu oran nasıl çıkardı ortaya?)

 

Yüzde 80: Bir gecelik ilişki isteyen ve bunu yaşamaktan mutlu olan erkek yüzdesi. (İnkar ettikleri şey sadece partnerlerinin pek de güzel olmadığı gerçeği.)

 

Yüzde 22: Sözel yeteneği olmayanlar. (Bana daha fazla gibi geliyor bu rakam ama belki ülke veya rakım farkındandır!)

 

Santa Cruz ve Bolivia: Bir kadın ve kızıyla aynı anda ilişkiye girmenin legal olduğu yerler! (Ne saçmalıktır bu, zaten bu ülkelerin nerede olduğunu bile merak etmiyorum, sağlıklı bir erkek de merak etmez zaten.)

 

Yüzde 70: Vücuduna güvenmeyen erkekler. (Ama çok güveniyor gibi görünüyorlar, yoksa vücutlarına güvenen Türk erkeklerinin benim bilmediğim bir özellikleri mi var?)

 

Yüzde 61: Yatak odası oyuncaklarından haz etmeyenler. (Hatta keşke oyuncaklar hiç olmasaydı diyorlarmış, ne tatlı bu İngiliz erkekleri!)

 

Aşçılık: Bir erkeğin kız arkadaşında aradığı özelliklerin başında ‘iyi aşçı’ olması geliyormuş. (Ellerinde bıçak olan kadınlara güvenmek ne kadar akıllıca ama!)

 

Yüzde 2: Kilo alan kız arkadaşını terk edeceğini söyleyen erkek yüzdesi. (Aman ne güzel, ne kadar sevindik. Yüzde 98 akıllı kaldı geriye.)

 

Yüzde 77:Kadınların vücutlarına daha çok güvenmeleri gerektiğini söyleyen erkek sayısı.

 

3’te 1: İki gün üst üste aynı çamaşırı giyen erkek sayısı.

 

Yüzde 40: İlişkide olmasına rağmen mastürbasyon yapanlar.

 

3’te 1: Ağlamanın doğal olduğunu düşünen erkek sayısı.

 

5’te 1: Estetik ameliyatlara karşı kayıtsız olmayan erkekler.

 

Yüzde 57: Partnerlerine çiçek almayan cimri erkek yüzdesi.

 

Yüzde 20: Kız arkadaşını havaya sokmak için âşık olduğunu söyleyen erkek yüzdesi. (Yazık ama çok yazık, ne denir ki başka! Gerçi biz de yalan konusunda erkeklerden geri kalmıyoruz ya neyse.)

 

Yüzde 50: Büyük ekran plazma televizyon için 6 ay seks yapmadan durabileceklerini söyleyen erkek yüzdesi. (Dursunlar da görelim demekten başka ne gelir elden!)

 

İki katı

 

Arabalarının ne kadar güzel olduğunu duymak isteyen erkeklerİn sayısı kadınların iki katıymış. (Sakın benden bunu anlamamı beklemeyin)

 

1.7 milyon İngiliz

 

Kadınları yatağa atabilmek için türlü yalan söyleyen Britanya erkeklerinin sayısı. Yüzde 100 ile Türk erkeğinin rekoru var, ona göre. En çok Pinokyo burada, o kadar!

 

 

 

 

Elif Aktuğ

AKŞAM...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...