Jump to content

Sahte Seyhler !!


Guest Muhabbetci

Önerilen Mesajlar

İşte 62'lik sahte şeyhin haremi

 

15 kadınla yaşayan sahte şeyh Yaşar Yılmaz'ın, aşk reçetesi bal... Sabah, öğle ve ikindide ikişer kaşık bal yiyen Yılmaz, akşam yemeğinden sonra da karanfil, zencefil, kekik ve bal karışımını içiyordu. Kadınlarına ‘Mehdi' ollduğunu söyleyen Yaşar Yılmaz'ın hareminden N.E., operasyondan bir hafta önce doğum yaptı.

 

TUZLA'nın Akfırat Beldesi'nde ortaya çıkan tarikat skandalında, sahte şeyh Yaşar Yılmaz'ın haremindeki genç kadınların ifadeleri, zevk saltanatını gözler önüne serdi. 62 yaşındaki Yılmaz'ın canı istediğinde haremindeki istediği gözdesiyle birlikte olduğu, kadınlara bunu ‘Hoca Kadınlar'ın tebliğ ederek Yılmaz'ın bulunduğu eve götürdükleri belirlendi.

 

Sahte Şeyh'in birlikte olmak istediği kadını, banyo yaptırıp, saçlarını tarayarak şeyhe hazırlayan ‘Hoca Kadınlar'dan birinin Yılmaz'ın resmi nikahlı eşi olduğu açıklandı. Yılmaz'a çok yakın olan ve bütün ev işlerini organize eden ‘Hoca Kadınlar'dan ikisinin de sahte şeyhin yeğeni olduğu belirlendi. Haremdeki 14 imam nikahlı kadının, yapacakları tüm işleri, alış verişleri resmi nikahlı eşinin de aralarında bulunduğu ‘‘Hoca Kadınlar''ın düzenlediği ifade edildi.

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=122241&p=2

 

Sahte Şeyh'e Çin işi hikmetli post!

 

Kamuoyunu 28 Şubat askeri müdahalesine hazırlama amacıyla başvurulan komplonun mimarları, sürecin figüranlarından sahte şeyh Ali Kalkancı'nın daha inandırıcı olması için, uzaktan kumandalı post bile yaptırmış

 

28 Şubat sürecine zemin hazırlayanlar inanılmaz senaryolar yazmış. 28 Şubat sürecine zemin hazırllama senaryosunu hazırlayan Ümit Oğuztan, sürecin baş aktörü Ali Kalkancı'nın şehliğinin inandırı olması için, uzaktan kumandalı koyun postu yapmış. Kalkancı, herkesin gözünün önünde 'Şahı Nakşibendi Abdülkadir Geylani' diye bağırdığında post, Kalkancı'ya doğru geliyordu. 28 Şubat sürecine ışık gizli tanığın şok açıklamaları, büyük yankı uyandırdı. Yeni Şafak'ın ifadelerine ulaştığı gizli tanık, Fadime Şahin-Müslüm Gündüz, Ali-Emire Kalkancı skandalları patladıktan sonra yaşananları da anlattı. İşte şok ifadeler:

 

KOYUN POSTU NUMARASI

 

Ümit Oğuztan, Ali Kalkancı'nın dergah içindeki inandırıcılığını arttırmak için bir dizi senaryolar hazırlamıştı. Kalkancı bir yerde oturuyor, etrafında müritleri bulunuyordu. Tam karşısında bir koyun postu bulunuyordu. Kalkancı, herkesin gözünün önünde 'Şahı Nakşibendi Abdülkadir Geylani' diye bağırıyor koyun postu Kalkancı'ya doğru geliyordu. Halbuki Ümit Oğuztan, Singapur'dan nesneleri hareket ettirmeye yarayan uzaktan kumandalı bir çip getirmişti. Postun içindeki çipin kumandası Ali Kalkancı'nın saatinin üzerindeydi.

 

ŞOV BİTTİ, GÖZALTINA ALINDI

 

Çirkin senaryo sahnelenmiş, işin şov kısmı kalmıştı. Ümit Oğuztan ve transseksüel Sisi, televizyonlara hikayeleri satmak için pazarlık yapıyorlardı. Sonunda bir televizyon kanalıyla anlaşıldı. Ali Kalkancı, bir polis eskortuyla birlikte televizyon kanalına kadar götürüldü. Ali Kalkancı'nın sakalları orada permatikle kesildi. Canlı yayında üzerinde bulunan kırmızı kravatını da Ümit Oğuztan bizzat bağladı. Kalkancı, canlı yayın sırasında insanlara bir cemaatin başında bulunduğunu, belirli bazı insanların dergahına gidip geldiğini söylüyor,'Ben hiç kimseyi kandırmadım' diyordu. Hatta Ali Kalkancı şov gereği canlı yayının ortasında spikerden namaz kılmak için izin istiyordu. Kalkancı programın bitiminde kapının önünde bekleyen polis ekibi tarafından göz altına alınıyordu. Aynı günlerde Fadime Şahin ve Emire Kalkancı'nın hikayeleri de televizyon kanallarına satılmıştı.

 

 

Sahte Şeyh'ten tehditler

ERKEKLİĞİNİZİ BAĞLARIM

Ankara'da cezaevine konulan Salih Kurter kendisini sorgulayan polisleri de "Cinsel organınızı bağlarım" diye tehdit etti. Gözaltındaki iki kişi ifadesi alındıktan sonra tutuklandı.

Anayasal düzeni cebir ve şiddet kullanarak değiştirmeye kalkıştığı ve bu amaçla kurulan örgüte yardım ettiği' gerekçesiyle tutuklanan 83 yaşındaki Şeyh Salih Kurter'in, Danıştay saldırısını gerçekleştiren Alparslan Arslan'ı "Dengesiz" diye nitelendirdi. Sincan F Tipi Cezaevi'ne konulan Kurter, polis ve adliyede, "Alparslan Arslan, 2-3 ay önce yanıma geldiğinde, 'Hocam ben Irak'a gidip cihat etmek istiyorum, gerekirse Müslümanlara uygulanan zulümle mücadele uğruna şehit olmak istiyorum' dedi. Ben de ona 'Sana o zaman ne şahittir ne gazi, niyazi oldu

 

derim' diye öğüt verdim" dediği ileri sürüldü. Danıştay tetikçisi Alparslan Arslan'ın "Niyazi olursun" deyince iki ay kadar yanına uğramadığını, ancak Danıştay saldırısından birkaç gün önce tekrar geldiğini söyleyen Kurter, "Alparslan, 'Hocam ben Ankara'ya gidiyorum ne diyorsun?' dedi. Ben de ona, 'gidersen git' dedim. Ne bilebilirdim ki, gidip öyle terör eylemine karışacağını. Ben Müslüman olarak ona verdiğim öğütlerde, kan dökülmemesini tembihlemiştim. Ben ona suç işlemesine yönelik herhangi bir telkinde bulunmadım. Suçsuzum" dedi.

http://www.platformdergisi.net/news/detail.php?id=1603

 

 

SAHTE ŞEYH ALİ KALKANCI'NIN YENİ İMAJI!..

 

alikaly-1.jpg70045BFCF5F8B14BA82FA27Bb.jpg

Fadime Şahin olayıyla gündeme geldiği dönemde cüppesiyle tanınan Kalkancı, boşanma davasına takım elbiseyle geldi.

Bir dönemin skandal ismi sahte şeyh Ali Kalkancı, eşi Nazen Kalkancı'ya açtığı boşanma davasında yeni imajıyla şaşırttı. 28 Şubat sürecinde sakallı, sarıklı, cübbeli olan ve Fadime Şahin olayıyla gündeme oturan Ali Kalkancı, koruma ordusu eşliğinde ve takım elbiseyle geldiği mahkemede "Trilyonluk servetim yok. Eşimin bu iddiaları basında yer aldıktan sonra mafya beni tehdit etmeye başladı" dedi. Kalkancı'nın bu sözleri davayla ilgisi olmadığı gerekçesiyle kayıtlara geçmedi. Kalkancı'nın eşi Nazen Kalkancı'ya "Şiddetli geçimsizlik" gerekçesiyle açtığı boşanma davasına Kadıköy 1. Aile Mahkemesi'nde devam edildi. Yağmurlu havada güneş gözlüğü takan Kalkancı'nın etrafında etten duvar ören korumaları, görüntü almak isteyen basın mensuplarına engel olmaya çalıştı. Duruşmada ifade veren Kalkancı, şöyle dedi:"Boşanmak istiyorum. Daha önce boşanmıştım. 2001 yılında ailemin baskısıyla beş çocuğum var diye tekrar evlendim. Ayrıca eşim beni sürekli tehdit ediyor. Hatta çalıştığım şirkette bir süre görev yapan avukatla birlikte olduğumu iddia etmiş. O sırada bu avukat başkasıyla evliydi. Babası hakim. Ona da telefon açıp tehdit etmiş. Eşime mal varlığı olarak iki apartman dairesi bıraktım. Yüklü miktarda dövizim vardı. Cezaevine düşünce onu İhlas Finans'a yatırmış. Daireleri de bir yakının üzerine nakletmiş. Devlete 150 bin YTL borcum var. Eşimin trilyoner olduğum yönündeki iddiaları üzerine mafya tarafından tehdit edilmeye başlandım.Eşimden boşanmak istiyorum." Kalkancı'nın bu sözleri davayla ilgisi olmadığı gerekçesiyle kayıtlara girmedi.

11BB37CAC561DA4883FB3AA9m.jpg

Unutulmayan aşk skandalı

 

ikinci eşi Emire Kalkancı ve Fadime Şahin'le ilgili haberlerle gündeme oturdu. 'Sahte şeyh' olarak anılan Kalkancı Şahin'in tecavüz iddialarının ardından tutuklanarak cezaevine konuldu. Kalkancı, cezaevinden çıktıktan sonra eski karısı Nazen'le yeniden evlendi. Ancak kısa süre sonra yeniden başka kadınlarla yaşadığı iddia edilen Kalkancı, eşine boşanma davası açtı.

 

/Gülcan DEMİRCİ - SABAH

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunlari su yuzune cikarmak ibret-i alem ! cok iyi yani !

 

ama muhabbetci ;

 

mezari hurafeye donusmesin diye belli bir yerde gizlenmesini talebelerine emreden Bedduizaman Sait Nursi hakkindaki asilsiz yazindan sonra ben emin olamiyorum senin haber kaynaklarina ! ha bi de Adnan Oktar Icin actigin o berbat konudan sonra ! Benim birbirinden degerli iki gonul ustadim :) iki yakin donem Peygamber (SAS) hizmetcisi !

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mürşid-i Kamiller ortada gözükmediği için çapulcular meydanda dolaşıyo...Fadime şahinin de ne mal olduğu çıktı meydana...Isıtıp ısıtıp koymayın artık...Bu yemek bayatladı, çöpe gitti...Rabbim sırat-i müstakim'den ayırmasın...Şeytandan, insan şeytandan ve nefsimizden muhafaza etsin inş...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

muhabtci kardeşim sen bu insanı tanırmısın hakkında ne kadar bilgiye sayipsin sadece medyadan duyduklarınızla,okuduklarınızla insanları zan altında bırakıyorsunuz

bahsetdiğiniz yaşar yılmaz ne şeh'dir nede şıh bu zamana kadarda böyle bir iddağadada bulunmadı ben o sizin bahsettdiğiniz akfıratda oturuyorum onun için işin iç yüzünü sadece yaşayanlar bilir eskiden yaşar yılmaza ve orada yaşayan halka ayit olan arsaları aydın DOĞAN yani doğan holdinge satmadığı ve sattırmadığı için aforoz edildi

ve karalandı sadece orda yaşayan halkı hakkını koruduğu için böyle sizin gibi sağdan soldan duyduklarıyla karalandı şimdi piyasada bile yok ve şunuda ekliyeyim şimdi bahsetdiğim arsalarda aydın holding bünyesine satıldı hemde fahiş fiyatlarla yani bedava denecek kadar ucuz şu anda arsalarda 600 000$ dolar değerinde villalar bulunuyor 1000 fazla olan villalar yani aydın doğan istediğine ulaştı 2 haber yaptı işin aslını özünü bilmeyen insanlarda masumca inandı olan köylüye oldu kalan sağlar aydın DOĞANın oldu şimdi birazda bu açıdan düşünün

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onlar dunya hayatinin zahir tarafini gorurler diyor Allah !

 

demek ki herkes zaman zaman nefsi ile kalinca bos bulunup biseylere inanabilir ve bunu yeterli gorup destekleyebilir !

 

Ama Allah katinda hicbir kulun hangi derecelerde oldugunu bilemeyiz !

 

bildigimiz zannina kapiliriz ama bilemeyiz ! bilemedigimiz icin kesin de konusamayiz !

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hakikaten bu olayın iç yüzü artık ortaya çıktı ne gerek vardı anlamadım ben. birde herşeyin sahtesi olduğu gibi tabiki şeyhlerde de var bunda tuhaf denecek bi durum yok ki.sonuçta insanız . insanın olduğ heryerde her türlü özellik olacak. şeyhin karısı var ha buna ne rezil adam diyoruz iş adamının metresi oluyor bu çok normal karşılıyoruz. aslında ikisi de rezalet toplum olarak değer yargılarımız mı değişiyor . önemli olan rezaletin kendisi değil de kimin yaptığı oldu

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...