Jump to content
  • 0

Ruhum Sıkılıyor....


Şanaa
 Paylaş

Soru

İçim tükeniyor sanki bi tuhaf durum. anlamıyrum saçma sapan bişi.ruhum daralıyor daralıyor.acaba sıcaklar mı dokunuyor ??

 

Canım hiç bişi yemek istemiyor iştahım da nanik. hevesim bitti. Ve kımıldamadan oturmak istiyorum . yoksa çıldırıyor muyum ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

  • 0

bugünde aynıyım ve daha da hırçınlaşıyorum. telefonu hiç açmıyorum kimseyi görmek konuşmak istemiyorum annem den de kaçıyorum.nedenini bilsem ona göre ot kaynatır çöp içerim ..evden dışarı çıkmak istemiyorum, tadım tuzum yok.aslında iyi tespit yaparım ama bu hoşnutsuzluğun ve ruhumun daralmasına bir anlam veremedim.iki gündür huzursuzluğum tavan yaptı.sanki kötü şeyler olacak mış gibi ..bi kaç gün daha böyle olur isem bakacam duruma ve bir psikologa gidiceğim.anlamını yitirdi her şey mecalim kalmadı içim çekiliyor kanım akmıyor gibim inşallah hayırlara döner..stres olsa bilirim ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

  • 0

uzman değilim ama bence olacaklar çok açık, yardım alırsanız; depresyon başlangıcı diyecek ve işe yaramaz ilaçları burnunuza dayıyacaklar. boşverin onu.

 

günümüzde herkesin problemi kendisi. amaçsızlıktan, boş zamandan, geçmişe takılmaktan, veya ruh yorgunluğundan dolayı böyle çöküşler yaşanır, normaldir. kendinizi dışarı çıkmaya, insanlarla konuşmaya zorlayın. bi yığın ilaçtan daha etkili olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...