Jump to content

Ünlülerin Güzellik Tüyolari


AURORA

Önerilen Mesajlar

Jessica-Alba.JPG

12 yaşından beri kendi yemeğini kendi pişiriyor

Oldukça kilolu bir aileye mensup 25 yaşındaki Jessica Alba, onlarla aynı kaderi paylaşmamak için 12 yaşında kendi yemeklerini pişirmeye başlamış. O gün bu gündür sade zeytinyağıyla pişirdiği yemekleri tüketen ve asla fast food ve karbonhidratlı gıdalar yemeyen Jessica Alba, güne sindirim sistemini hareketlendirmek için meyve ve yulaf ağırlıklı bir kahvaltıyla başlıyor. Öğlenleri sadece balık ve çiğ sebze yiyen Jessica, akşamları sadece yoğurt ve yağsız salatayı tercih ediyor.

Egzersiz: 24 yaşındaki Jessica, haftanın beş günü egzersiz yapıyor. 20 dakika koşu bandında koştuktan sonra 30 dakika bisiklete biniyor ve sonra 1 saatten az olmamak şartıyla ağırlık çalışıyor.

Gwen Stefani:

Artık bacaklarını özgürce sergiliyor

Hamileliği sırasında tam 20 kg alan yeni Madonna Gwen Stefani, yeni diyet ve egzersiz programı sayesinde neredeyse eski halinden daha iyi görünüyor. "Eskiden yeterince çekici bulmadığım için bacaklarımı ve karnımı saklardım. Ama şimdi hiçbir yerimi göstermekten çekinmiyorum. Bunu da büyük bir kararlılıkla yaptığım diyet ve egzersiz programıma borçluyum" diyen Gwen'in bir beden incelmesini sağlayan programı işte şu:

Diyet: Yüklü bir protein rejimi uygulayan Gwen'in diyeti balık ve sebze ağırlıklı. 36 yaşındaki star asla karbonhidratlarla (makarna, ekmek, hamur işi) proteinleri (et, yumurta ve süt grubu) karıştırmıyor.

Egzersiz: Haftanın dört günü fitness salonuna giden Gwen, diğer birçok ünlünün de antrenörü olan Gunnar Peterson ile çalışıyor. Önce 45 dakika kardiyo çalışan Gwen, daha sonra antrenörü eşliğinde 1 saat boyunca başka egzersizler yapıyor.

 

Jessica Simpson:Saçlarının güzelliğini zeytinyağına borçlu

En az vücudu kadar gür ve bakımlı saçlarıyla tanından Jessica Simpson, fazla işlem görmesine rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmeyen saçlarına haftada iki gün zeytinyağı kürü uyguluyor.

Banyodan sonra saçlarına saf zeytinyağı süren ve bir dahaki banyoya kadar yıkamayan Jessica, bu ucuz ve klasik yöntemin birçok pahalı saç ürününden daha çok işe yaradığını söylüyor.

 

Christina Aguilera:Her sabah 1 saat koşuyor

Geçen yıl aldığı kiloları antrenörü yardımı ile 11 günlük sıkı rejim ve egzersizle veren Christina, hala formunu korumaya dikkat ediyor. "Fast food'a olan düşkünlüğüm nedeniyle bir ara çok kilo almıştım ama bir daha asla beni kilolu göremeyeceksiniz" diyen Christina, beslenme alışkanlığını tamamen değiştirdiğini söylüyor. Bol su içen ve sadece taze meyve-sebze tüketen Christina, sabahları en az 1 saat koşmayı ihmal etmiyor.

beyonce-makyaj-sirlari.jpg

Beyonce:

Cildinin sarkmaması için her gün masaj yaptırıyor

Sahnede daha fit görünmek için çok sevdiği yuvarlak hatlarıyla 10 kg vererek vedalaşan Beyonce, bu defa da sarkma tehlikesiyle karşılaşınca çareyi masajda buldu. Yüzü dahil olmak üzere tüm vücuduna her gün yarım saat masaj yaptıran Beyonce, bu sayede vücudunun zamanından önce sarkmasını engelleyec

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...