Jump to content

Kendimden Korkmaya Başladım


schw4rz
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar, aşağıda yazılı olanlar hakkında çok ciddi olduğumu baştan belirtmek isterim. Lütfen dalga geçmeyin ve inanmıyorsanız da benim için farketmez, yorum atmayın yeter :thumbsup:

 

 

Şu an 17 yaşındayım. 4 yaşımdan beri garip şeyler hissediyorum. Hissettiğim şeyler %100 kesin çıkıyor. Hissetmeyi ben istemiyorum. Aniden içime doğuyor ve ağzımdan çıkıveriyor. Önce gördüklerimden bahsedeyim..

 

Denemelerim sonucunda rüya/halüsinasyon olmadığını kesinlikle anladığım cinler görüyorum. Bazen bana bir yakınımın omzundan el sallıyor, bazen yatağımın üstünden gül uzatıyor. Bazen sadece görünüp kaçıyor. Bazen konuşuyor, adımı zikrediyor. Genellikle korkunç bir yüze bürünerek karşıma çıkıyor. Ancak ALLAH'a çok şükür ki uzun süredir bu şekle bürünüp gelmiyor. Küçük bir kız çocuğu veyahut bana, evet benim bedenime bürünüp bana doğru yürüyor.

 

Hissettiklerime gelelim. Az önce de söylediğim gibi içime aniden doğan, ağzımdan aniden çıkan sözler gerçekliğe kavuşuyor. Bir akrabamın ölümü, Ege depremi, benim için ne üzücüdür ki Van depremi, Steve Jobs'un ölümü ve benzeri bir sürü olay..

 

Şöyle bir olay yaşıyorum, her zaman ama her zaman "ben düşüneyim o getirir" demeden yani "nasılsa gücüm var dur çekeyim istediğim şeyi" demeden, farkında olmadan canım neyi çok fazla isterse annem hep onu alır önüme getirir. Bunu yüzlerce kez yaşadım.

 

Ve son olarak kendimi bile korkuttuğum cinlerle iletişim.. Sabah okula gitmek için erken kalkmam gerekliydi ve annemle ablam uyumamıştı televizyon seyrediyorlardı. Televizyonun sesi çok yüksek olduğu için onlardan düzgünce rica ettim kısmalarını. Bana verdikleri cevap "önemli bir şey izliyoruz git yat kısmıyoruz" ben de onlara "peki kısmıyorsanız ben kendim hallederim" dedim ve bunu istemsizce yaptım. 10 saniye kadar beynimin içinde fısıldaşmalar oldu ve elektrikler kesildi. Ablam odama girdi ve bana "senden korkuyorum, resmen esiriklisin" dedi. Annem ablamı odadan çıkarmadan "tamam yatalım biz" dedi ve ben de bunun üzerine boşluğa doğru "elektrikler gelsin. ben istediğimi aldım." dedim ve elektrikler 1-2 saniye içerisinde geri geldi.

 

 

 

Ben bu anlattıklarımda %100 ciddiyim, bu yaşadıklarımı kimseye anlatmak istemiyordum fakat bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu forumu keşfettim ve bu bölüme yazarak belki birinden yardım alabileceğimi düşündüm. Dalga geçecekler ve inanmayanlar yorum yapmazsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaşadıkların gerçekten korkunçmuş arkadaşım...peki sen bu şeyleri artık yaşamak istemiyor, kurtulmaya mı çalışıyorsun? sitede bu tip durumlarla ilgili bir sürü dua var onları araştırabilirsin..veya belki de bu durum konusunda uzmanlaşmış birinden yardım alabilirsin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu durumdan kurtulmak istiyorsan her türlü baskıya karşı bile kuran oku mutlaka gideceklerdir özellikle cin suresini okumanda fayda var...diğer hissetiklerinde allahın bir lütfu olarak düşünürsek bunu iyi yönde kullanabilirsin insanlara anlatmadan yardım edebilirsin ...allah yardımcın olsunnnn.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok kötü bir durum... dua okumayı ihmal etme nas,felak,ayetel kürsi özellikle. bunları devamlı oku. benimde başıma daha farklı şeyler gelmişti dua okuyorum rahatsız edilmiyorum çok şükür.özellikle yatarken 10 la havle vela kuvvete..... yi okumanı tavsiye ederim. demişsin ya annem canım ne istiyorsa alıyor diye aynı şey benim başıma kaç kez geldi hemde o gün alındı isteklerim daha söylenmeden. bazende alınan şeyleri hissettim şunu aldı bana dedim çıkarıp verdi. tv olayı bende konuşmalı geçmedi yoksa nolurdu bilmiyorum gece yatarken kaç kez açıldı ama kapattım ısrarcı değillerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • Kendimden Korkmaya Başladım..

      Öncelikle anlatacaklarımı sabırla dinleyeceğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.. Meseleyi kimseye açamıyorum nereye gideyim nasıl halledeyim bilemiyorum.. Son zamanlarda uyumaya yattığımda çatırdı çuturtu gibi sesler.. kapının kendilinden açılması.. dolabımın yanında öne doğru eğilmiş ve elinde kitap gibi birşey tutan bir adam.. Gölgeler, dumanlar, sisler gibi şeyler... Bu adamı 2 kez gördüm... tabı bunlar uykumdan gözümü açtığımda bir anlık gözüküyor.. (Dumanımsı ve beyaz) Bazen gözümü açtığ

      , Yer: Yaşadığınız Doğaüstü Olayları Paylaşın

×
×
  • Yeni Oluştur...