Jump to content

İşte Gerçek Ufo Fotoğrafı


Olcix

Önerilen Mesajlar

Konya'da yerel bir gazetenin genel müdürü tarafından çekilen UFO fotoğrafı'nın gerçek olduğu teyit edildi.

 

iste-gercek-ufo-fotografi-3731304_592_o.jpg

 

Konya'da yerel bir gazetenin genel müdürü tarafından çekilen ve "UFO mu, değil mi?" sorularını gündeme getiren fotoğrafa, Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan resmi yazıyla cevap verdi.

 

Fotoğrafın bugüne kadar çekilenler arasında en neti olduğunu vurgulayan Akdoğan, "Fotoğrafta görülen cisim UFO. İncelemelerimizin ardından fotoğrafta kesinlikle yüzde yüz fotomontaj olmadığını tespit ettik ve fotomontaj olmadığına dair resmi araştırma sonuç belgesini merkezimizce verdik.

 

Birçok insan inanmak istemese de, UFO gerçeği vardır. İnsanoğlunun da bu gerçeği artık kabul etmesi gerekiyor" dedi. Ekibi ile birlikte fotoğrafın çekildiği Seydişehir Kibele Dağı bölgesine gidip araştırma yapacaklarını ifade eden Akdoğan, "Fotoğrafın çekildiği o bölge bizim için artık çok önemli, en kısa zamanda gelip uzman arkadaşlarımızla birlikte gerekli bilimsel çalışmalarımızı yapacağız" dedi.

 

haberler.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

UFO olsa ne olacak olmasa ne olacak?? o kadar manasız şeylerle kafa yoruyorlar ki anlam vermek zor!

zaten dünyada gözle göremediğimiz bir çok canlı çeşiti daha mevcut cinler melekler gibi varlıklar...bunun yanına bi de ufo eklense neyi değiştirir ki?? milyarlarca senedir dünya dönmeye devam ediyor ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

asla ilgi alanım değil.ve ne yayınlarlarsa yayınlasınlar inanmayacağım.bu amerikanın numarası ola bilir.çalışıyorlardır yerin binlerce metre dibinde elips şeklinde ki bu makinaları yapıp ara ara yollayarak gündemi sıcak tutuyorlar.nerden geldiği ve nereye gittiği muamma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...