Jump to content

Claudio Jameson - Yalnızlığa Mahkum ...


SimqEE

Önerilen Mesajlar

Claudio Jameson - Yalnızlığa Mahkum

 

Claudio Jameson - Yalnızlığa Mahkum


2bd6f746.jpg

 

 

 

Tarama BEYAZ

Düzenleme Ser_reS

 

Deborah yalnızlığı küçük yaşta tatmıştı. Anne ve babasının boşanmasından sonra annesiyle birlikte büyükbabasının yanında yaşamaya başlamış, asi ve şımarık bir genç kız olup çıkmıştı. Şimdi kendi işini kurmuş, yirmi beş yaşında güzel bir hanım haline gelmişti. Yıllar önce genç kızın her işine karışarak onun hayatını cehenneme çeviren, onu arkadaşlarının yanında küçük düşüren James Bcaumont'un tanıdığı o delifişek kızdan farklıydı.

Üstelik Deborah aradan geçen yıllar boyunca kurduğu başarısız ilişkiler nedeniyle erkeklerden uzaklaşmış, kendini adeta yalnızlığa mahkûm etmişti. Genç kız James'in dönüşünü tedirginlikle izlemeye başlamıştı. Bu adam uzaklaşmak istediği o eski günleri ona yeniden yaşatacak, sıcak bir ilişki kurabildiği tek insan olan büyükbabasının sevgisini çalacaktı.

 

Kitabın İçinden:

"Tanrım bana yardım et, senin aklın bir karış havada. Ne kadar zamandır esrar içiyorsun?"

James, genç kızı hiddetle sarstı. Onu yalancılıkla suçlarken gözleri Debbie'ninkileri delip geçiyordu sanki. "Bana yalan söyleme Debbie. Orası kokudan geçilmiyordu. Seni kasabada o komik elbiselerle gezinirken görmüştüm. Yine o grupla beraberdin. Fakat bu kadar aptal olabileceğini düşünmemiştim. Kim veriyor sana? Beraber olduğun o çocuk mu? Ne kadar zamandır onun gibilerle sürtüyorsun? Kim o?"

 

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...