Jump to content

Hayat Üç Günden İbarettir.Dün, Bugün,Yarın...


Guest ARZU
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Bir başlangıç düşlerken yarınlardan ansızın beynime kemiren sorularla karşılaştım. Acaba düşlerimize kattıklarımız yarına kalan umutlar mı yoksa umutsuzluğa düştüğümüzde kendimizi kandıramadığımız yalanlar mı? İşte bu başlangıçlar içinde sorgusuz yalanları benliğimize atıp hep var olan yalancı gerçeklerle yüzleşmedik mi?

 

Ne doğru ki yaptıklarımızdan? Yarın yine güneş doğacak ve sabah olacak ama içimizde hapsettiğimiz gerçekler bir bir karşımıza öyle veya böyle çıkmayacak mı? Peki o zaman söyler misiniz yarını niye bekleriz? Beklemek güzel olduğu için mi yoksa yarından bir beklentimiz olmayıp bugünde yarında aynı mı deriz? Bunlar sizin beyninizden geçenler.Bakmayın yüzüme ve kendinizi kandırmayı bırakın. Şimdi gözlerini kapat ve düşle...

 

Yarınlar gerçekten güzel olacak ve olmalı... Çünkü geçmiş yaşandı ve dün de kaldı. Şimdi doğan güneşe merhaba demeliyiz. Merhaba doğan güneş Merhaba yeni dünya Ve Merhaba yeni başlangıçlar... Evet! Dünlerde bitirdiğimiz içimizi, yarına umutlarla ve birlikte durmadan koşar adım gitmeye hazır mısınız? hazırım! Benimle gelen varsa arkamdan gelsin demeyeceğim. Umudunu yitirmeyenler yola dünden çıktılar.

 

Siz isterseniz olduğunuz yerde salıncak dünyanızda kalın umurumda değil. Zafiyetiniz bittiğinde haberdar edin.Belki yalancı yakamozları bulur, adrenalinizi artıtır, acaba hata mı yaptık diye küçücük beyinlerinizi yoklamak aklınıza gelirse; gelmez biliyorum çünkü sizin dünyanız o kadar küçük ki!

 

Yarınların bizim olduğunu düşünemezsiniz. Hiç düşünmemiştiniz ki şimdi mi düşüneceksiniz. Ve bu güzelim dünya da geçmişte biz yaşadık kabul edin veya etmeyin Yarın biz olmasakta... Çocuklarımıza karamsarlığı ve yok olmuşluğu değil umutlarımızı bırakalım.Onlarda sizin gibi olmasın.

 

Onu da beceremiyorsanız Deve kuşundan farkınız ne? Gömün kafanızı toprağın ve karanlığın içine... Umudum var siz hatanızı anlayacaksınız, Şimdi; Yeni bir başlangıç yapıyoruz Yüreğimizi aforoz ettirerek Ve biz inandık Siz de n'olur birazcık inanın. inanın lütfen! Çünkü Hayat ve yarınlar her şeye rağmen yaşamaya değer...!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün ; geçmiştir elinde ondan birşey yoktur

 

Bugün ; içinde bulunduğun andır bunu ganimet bil değerlendir

 

Yarın ; gelecektir fakat yetişip yetişmeyeceğini bilmiyorsun

 

 

Hz. İsa

 

 

 

///////////////////////////////////////////////////

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...