Jump to content

Cinlerden Kesinlikle Koruyan Ayetler. (Denenmiştir)


emre.nisan

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar aşağıdaki tertip tarafımdan kesinlikle denenmiş ve doğruluğu ispatlanmıştır.

Bundan birkaç yıl önce İzmirdewn bir hanımefendi benim tanıdıgım birinin yanına gelerek (bu kişi sözde hoca) 3 tane Cin tarafından surekli olaral rahatsız edildigini görunduklerini konustuklarını kendisini uykusuz bıraktıgnı korktugunu .... gibi şeyler anlattı.

 

Bu hoca da bazı dualar yazıp verdi. daha sonra bu hanımefendi ile telefondan gorusme imkanım oldu. (Hoca diye bahsettiğim şahıs beni gorusturdu) . Bu hanımefendi cinlerden kurtulamadıgını ne yapması gerektiğini bilmedigini .vs. anlattı. bende sadece deneme için kendisini koruma altına alcagımı -sadece o konustugumuz gunun gecesi- belirttim ancak bana ertesi gun gerceklesen olayları anlatmasını istedim.

 

Bunun için o bayanın anne ismini aldım sadece. O gece onu korumaya aldım (bildigim dualarla). Ertesi sabah o bayanla gorustuk, gece boyunca hiç rahatsız edilemdiğini, hepimiz gibi rahat rahat yattıgını soyledi. benden okudugum dualara devam etmemi istedi. bende bunu boyle surduremeyecegimi belirttim ancak isterse kendisine dua olarak gondereblecegimi ifade ettim. (Mukafatımız Allah'tandır, kimseden maddiyat beklemeyiz) Bu bayan o duaları ustune aldıktan sonra cinlerin surekli olrak uzak durdugunu, duayı atmasını istedigini kendisinin ise cok rahat oldugunu ifade etti.

 

Aşağıdaki duaları gonderdim :

1. Fatiha

2. İhlas Suresi

3. Ayetel Kursi

4. Muminun Suresi 97-98 ayetler.

5. Nas Suresi

6. Felak Suresi

7. La Havle ve La Kuvvete İlla BillAhil Aliyyil Azim

8. Salavat

 

Çok Onemli: Bu dualar safranla yazılmalıdır. Bir murekkepli kalemi busaltıp içine Safran doldurun. Biraz zahmetlidir ancak olmayacak bişey değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah Razı Olsun....

 

Fakat Muminun Suresinin 97. ve 98. Ayetleri Okunacak...

 

97. Ayet: Rabbim Şeytanın Kıştırmalarından ve Şerrinden Sana Sığınırım

98. Ayet: Rabbim Onların Benim Yanımda Olanlarından da Sana Sığınırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...